Masz Galaxy S? Samsung da Ci dodatkowe 200 złotych za przesiadkę na Galaxy S21

Samsung sypie kolejnymi promocjami jak z rękawa. Dzięki nim, klienci mogą odzyskać część wydanych na zakup nowego urządzenia pieniędzy. Producent postanowił jednak dodatkowo nagrodzić wiernych użytkowników, ponieważ posiadacze smartfona z serii Galaxy S, po zakupie flagowca z linii Galaxy S21, mogą otrzymać dodatkowe 200 złotych zwrotu i w sumie nawet 700 złotych!

Promocja na smartfony, tablety i smartwatche marki Samsung

Samsungowi najwyraźniej mocno zależy na tym, aby klienci kupowali jego najnowsze flagowce. Niedawno dwa z nich dało się kupić taniej o 400 złotych, a teraz trwa kolejna promocja, dzięki której po nabyciu wybranych urządzeń południowokoreańskiego producenta, w tym smartfonów z serii Galaxy S21, można odzyskać z powrotem nawet 1000 złotych.

Analogiczna promocja trwa również w przypadku smartwatchy z rodziny Galaxy Watch Active 2po zakupie wybranych modeli można otrzymać 250 złotych zwrotu na konto bankowe. To bardzo kusząca okazja, aby wejść w ekosystem Samsunga, skoro jednocześnie trwają promocje zarówno na smartfony, tablety, jak i smart-zegarek.

Promocja: 200 złotych dodatkowego zwrotu dla posiadaczy Galaxy S po zakupie Galaxy S21

Nie bez powodu wspomniałem o obowiązujących promocjach, ponieważ niniejsza łączy się z jedną z nich. Samsung poinformował bowiem, że posiadacze wybranych smartfonów z serii Galaxy S mogą otrzymać dodatkowe 200 złotych zwrotu, czyli w sumie nawet 700 złotych! Co ważne, nie trzeba odsprzedawać producentowi swojego urządzenia.

Samsung promocja do 700 złotych zwrotu po zakupie Galaxy S21
źródło: Samsung

Promocja skierowana jest do posiadaczy smartfonów z serii Galaxy S, od Galaxy S6 do Galaxy S20, które zostały aktywowane przez 28 marca 2020 roku. Aby z niej skorzystać, należy do 28 marca 2021 roku kupić wybranego flagowca z linii Galaxy S21 u autoryzowanego partnera (na przykład w sklepie Media Expert, do którego za chwilę wrócimy), a następnie na swoim starym urządzeniu zalogować się do aplikacji Samsung Members i pobrać kod promocyjny.

Później trzeba aktywować nowy smartfon i również na nim zalogować się do aplikacji Samsung Members (najpóźniej do 31 marca 2021 roku) oraz do 2 kwietnia br. wypełnić formularz zgłoszeniowy (należy w nim m.in. dołączyć dowód zakupu i podać numer konta bankowego, na które producent w ciągu 21 dni po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia przeleje 200 złotych).

Jak wspomniałem, promocja łączy się ze zwrotem nawet 500 złotych po zakupie smartfona z serii Galaxy S21, aczkolwiek ona obowiązuje tylko do 21 marca 2021 roku. Jeśli zatem chcecie odzyskać jak najwięcej pieniędzy, najlepiej podejmijcie decyzję o zakupie najpóźniej do przyszłej niedzieli.

Kup Galaxy S21 w Media Expert i zyskaj jeszcze więcej

Tak się składa, że w sklepie Media Expert, tylko do dziś, tj. 11 marca 2021 roku, trwa promocja, dzięki której przy zakupie smartfona z serii Galaxy S21 i rozłożeniu jego spłaty na 60 rat 0%, sklep zapłaci za Was cztery raty.

Co więcej, jednocześnie dzięki innej promocji (ważnej do 31 marca 2021 roku), po napisaniu opinii na temat zakupionego smartfona, otrzymacie w podziękowaniu rabat w wysokości 100 złotych na kolejne zakupy!

A to jeszcze nie koniec, bo również do końca marca 2021 roku trwa też jeszcze inna promocja, dzięki której po zakupie smartfona z serii Galaxy S21 sklep Media Expert prześle na podany przez Was adres e-mail voucher o wartości nawet 450 złotych (zależy ona jednak od kupionego modelu) na następne zakupy.

Jak widać, bardzo opłaca się kupić Galaxy S21 w Media Expert, ponieważ promocje sklepu łączą się z promocjami samego Samsunga.

Kup Galaxy S21 w sklepie Media Expert