Samsung Galaxy S21 5G
(fot. Andrzej Libiszewski, Tabletowo.pl)

Prawdziwa kumulacja promocji na smartfony z serii Galaxy S21! Opłaca się je teraz kupić!

Można pokusić się o stwierdzenie, że nawet oferta przedsprzedażowa na flagowce z serii Galaxy S21 nie była tak korzystna, jak ta kumulacja promocji, z której możecie właśnie skorzystać!

Prawdziwa kumulacja promocji na smartfony z serii Galaxy S21!

Zacznijmy od tego, że ceny modeli Galaxy S21 i Galaxy S21+ zostały obniżone po raz pierwszy od momentu premiery 14 stycznia 2021 roku. Już samo to sprawia, że staną się bardziej atrakcyjne w oczach klientów, którzy szukają smartfona z najwyższej półki.

Ceny wszystkich modeli obniżono o 400 złotych, dzięki czemu za Galaxy S21 (128 GB) zapłacicie teraz 3499 złotych, za Galaxy S21 (256 GB) – 3699 złotych, za Galaxy S21+ (128 GB) – 4399 złotych, a za Galaxy S21+ (256 GB) – 4599 złotych.

smartfon Samsung Galaxy S21 5G smartphone
(fot. Andrzej Libiszewski / Tabletowo.pl)

A to dopiero początek, ponieważ możecie zaoszczędzić jeszcze więcej, a przy okazji zgarnąć też prezent od Samsunga. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tej promocji?

Jeśli kupicie dowolny smartfon z serii Galaxy S21 w sklepie Media Expert, w tym również Galaxy S21 Ultra (jego cena nie została jednak obniżona o 400 złotych, jak przy pozostałych modelach), możecie skorzystać z jednej z dwóch promocji. Pierwsza obowiązuje w przypadku rozłożenia płatności za urządzenie na 30 rat 0% (tj. bez dodatkowych kosztów) – sklep zapłaci dwie raty za Was.

Można też zapłacić za smartfon z góry – wówczas po zakupie sklep prześle Wam na adres e-mail kod rabatowy do wykorzystania podczas następnych zakupów (ważny przez 120 dni). W zależności od modelu, będzie miał on wartość od 250 złotych do nawet 400 złotych.

Pamiętajcie jednak, że promocja sklepu Media Expert obowiązuje tylko do najbliższej niedzieli, tj. 28 lutego 2021 roku.

Skorzystaj z promocji sklepu Media Expert

Regulamin promocji (PDF)

Hej, hej, ale to jeszcze nie koniec! Cały czas trwa również bowiem promocja, dzięki której po zakupie najnowszego flagowca Samsunga z serii Galaxy S (i nie tylko) można dostać w prezencie słuchawki bezprzewodowe z serii Galaxy Buds! W przypadku modelu podstawowego i z „plusem” w nazwie są to Galaxy Buds Live, natomiast wersji z dopiskiem „Ultra” Galaxy Buds Pro.

Szczegółowe informacje na temat zasad tej promocji znajdziecie w załączonym poniżej artykule: