Pomarańczowy kwiatuszek

Solidna paczka gigabajtów za darmo od Orange!

Orange regularnie przekazuje swoim klientom większe lub mniejsze paczki danych. Raz dostajemy jedynie kilka gigabajtów, a innym razem – więcej. Tak jest właśnie teraz, ponieważ do odebrania mamy aż 15 GB.

Reklama

15 GB internetu za darmo od Orange

Pamiętam czasy, gdy za pakiet 15 GB trzeba było wysupłać z portfela równowartość przyzwoitego obiadu w barze mlecznym. Teraz takie pakiety rozdawane są za darmo w cyklicznych promocjach u operatorów. Wystarczy być czujnym.

Paczkę danych o takiej wielkości otrzymamy od Orange, jeśli tylko odwiedzimy aplikację Mój Orange. Tam klikamy w zakładkę „Dla Ciebie”. Powinniśmy znaleźć w niej odnośnik to prezentu, który Pomarańczowi oddają klientom w tym tygodniu.

Trzeba tylko pamiętać, że promocja przeznaczona jest wyłącznie dla osób posiadających abonament w Orange. Użytkownicy ofert na kartę tym razem muszą obejść się smakiem.

Należy dobrze dobrać moment, w którym aktywujemy bonus. Dodatkowe 15 GB internetu będzie aktywne do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Jeśli więc kończy się on nam w ciągu kilku najbliższych dni, możliwe, że lepszą opcją będzie odczekanie, aż rozpocznie się nowy cykl. Chyba że rzeczywiście potrzebujemy dodatkowych gigabajtów na teraz. Wszak Netflix nie pyta, czy mamy odpowiedni zapas danych przed rozpoczęciem kolejnego sezonu ulubionego serialu.