ZOPO w ciągu najbliższych 30 dni pokaże aż trzy nowe smartfony | Tabletowo.pl

ZOPO w ciągu najbliższych 30 dni pokaże aż trzy nowe smartfony

Dołącz do dyskusji 0

Jedni producenci „rozkładają” premiery w czasie, inni natomiast wolą zaprezentować wszystko niemal za jednym zamachem. Za przykład niech posłuży chociażby Meizu, które tylko w kwietniu pokazało aż trzy smartfony: M3 Note, Pro 6 i M3, a w czerwcu mamy (podobno) zobaczyć następne cztery: M3S, Metal 2, MX6 i Pro 6 Plus. Na identyczny krok zdecydowało się ZOPO, które zapowiedziało, że w ciągu najbliższych 30 dni jego portfolio uzupełnią trzy nowe modele.

Wszystkie trzy mają być reprezentantami serii Color i nosić nazwy – odpowiednio – Color C3, Color F2 i Color F5. I choć producent poskąpił informacji na temat poszczególnych smartfonów, to jednocześnie ogłosił, że mają one mieć wszystkie funkcje i komponenty, jakich oczekuje się od urządzeń, zaprezentowanych w 2016 roku.

Wśród nich wymieniono m.in. wyświetlacze o rozdzielczości HD, akumulatory, zapewniające długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu, czytniki linii papilarnych, dobre aparaty i wyszukany design z metalowym wykończeniem. A to wszystko oczywiście w bardzo konkurencyjnej cenie.

Możemy się więc spodziewać, że Color C3, Color F2 i Color F5 będą przyzwoitymi propozycjami z różnych części średniej półki. Nie należy natomiast oczekiwać flagowca – tę rolę pełni model Speed 8 z dziesięciordzeniowym procesorem MediaTek Helio X20.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona