Ważne

Meizu MX6 zadebiutuje podobno 20 czerwca

Wygląda na to, że powoli możemy zacząć szykować się na premierę Meizu MX6. Do sieci wyciekła właśnie data (prawdopodobnej) premiery smartfona – 20 czerwca.

Co ciekawe, ponownie pojawiła się informacja, że Meizu MX6 kosztować ma 1799 juanów chińskich (około 1120 złotych bez podatku). Oczywiście cena ta ma dotyczyć nieco mniej „obficie” wyposażonego wariantu (na rynku mają pojawić się bowiem dwa), czyli z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Dla przypomnienia, drugi z kolei ma zaoferować 4 GB RAM oraz 64 GB przestrzeni na pliki użytkownika. Jego cena (tutaj już przypuszczenie) powinna wynieść 1999 juanów chińskich (około 1250 złotych bez podatku), ewentualnie niewiele więcej.

Meizu MX6

Kliknij, aby powiększyć

Jeśli Meizu MX6 rzeczywiście zadebiutuje 20 czerwca, to będziemy mieli do czynienia z ostatnio dość rzadko spotykaną sytuacją, gdzie od premiery poprzednika minie prawie równy (bez 10 dni) rok. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat specyfikacji technicznej nadchodzącego flagowca Meizu, zapraszam Was do lektury tego artykułu.

Źródło: anzhuo

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona