Znamy wygląd i datę debiutu LG G Flex 2

Targi CES 2015 ruszają oficjalnie dopiero za dwa dni, a my już dziś wiemy, jakie urządzenie zaprezentuje LG. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami i oczekiwaniami już jutro światło dzienne ujrzy druga generacja wygiętego G Flexa. W sieci pojawiło się zdjęcie materiału promocyjnego, na którym widnieje właśnie ten sprzęt.

Reklama

LG G Flex 2, według wcześniejszych informacji, ma zostać wyposażony w 5 lub 5,5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości Full HD. Sercem będzie najprawdopodobniej ośmiordzeniowy i przy tym 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 810. Nie powinno zabraknąć również obudowy, która samoczynnie usuwa rysy na tyle urządzenia, tak jak to było w pierwszej generacji LG G Flexa.

Na fotografii, oprócz samego urządzenia i nazwy, możemy znaleźć napis „redefining the curve”, który jasno daje do zrozumienia, że LG G Flex 2 może być naprawdę bardzo ciekawym urządzeniem. Osobiście z zaciekawieniem czekam na prezentację tego smartfona, bo szczerze mówiąc, będzie on według mnie sporo ciekawszą propozycją od innych, standardowych modeli. Myślę tak, ponieważ najnowszy LG, podobnie jak Samsung Galaxy Note Edge, wyróżni się na tle konkurencji przez zastosowanie niestandardowo zakrzywionego ekranu. Czy tak faktycznie będzie dowiemy się już jutro podczas eventu LG, który odbędzie się o godzinie 17,00 czasu polskiego.

Reklama