Zinio ląduje na Playbooku, który teraz kosztuje jeszcze mniej - w Polsce! - Tabletowo.pl

Zinio ląduje na Playbooku, który teraz kosztuje jeszcze mniej – w Polsce!

Tabletowo.pl Zinio ląduje na Playbooku, który teraz kosztuje jeszcze mniej - w Polsce! Aplikacje BlackBerry Nowości

Jeżeli uważacie, że papierowe gazety to już przeżytek, a Waszym tabletem internetowym jest BlackBerry Playbook, zajrzyjcie do sklepu AppWorld, gdzie znajdziecie aplikację Zinio. Jest to popularny czytnik e-prasy, który jak dotąd dostępny był dla posiadaczy Apple iPadów, iPhone’ów, urządzeń z systemem Android oraz komputerów PC.

Zinio dla Blackberry Playbooka zapowiedziany został już jakiś czas temu i nawet wystąpił w reklamie tabletu, lecz jego premiera nastąpiła dopiero wczoraj. Program można pobrać całkowicie za darmo, lecz obejmująca tysiące najpopularniejszych magazynów z całego świata zawartość serwisu jest płatna. Na pocieszenie mamy dla Was niespodziankę – po pobraniu Zinio na swój tablet, w ciągu 24 godzin otrzymacie bonus w postaci $5 do wykorzystania w tamtejszym wirtualnym sklepie. Nie jest to dużo, lecz wystarczy, aby zakupić najbardziej interesującą Was gazetę i wypróbować działanie Zinio. Użytkowników, którzy zdecydują się na subskrypcję, ucieszy fakt, iż pobrana treść jest bezprzewodowo synchronizowana pomiędzy komputerem a wszystkimi urządzeniami mobilnymi, na których czytnik Zinio jest zainstalowany.

Na koniec pozostawiliśmy dobrą wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie mają tabletu BlackBerry Playbook, ale zamierzają go kupić. Od dziś w naszym pięknym nadwiślanym kraju obowiązuje obniżona cena urządzenia. Dotąd z masowych wyprzedaży i niewiarygodnych promocji mogli korzystać jedynie mieszkańcy państw znajdujących się za Wielką Wodą. Dzięki jej migracji do Europy, tablet BlackBerry Playbook w wersji 16GB możecie zakupić już za 1200 zł. Ponieważ dotychczas mniej więcej w takiej cenie można było go dostać na aukcjach, niższa cena brutto w renomowanych sklepach wymusi obniżki u sprzedawców detalicznych. Tak czy inaczej – lepszego momentu na zakup Playbooka się nie doczekacie. Więcej informacji na temat tego ciekawego urządzenia na znajdziecie w naszej recenzji, której dopełnieniem jest test najnowszego oprogramowania tabletu, Playbook OS 2.0.

via BBnews

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona