smartfon Oppo Reno 4 Pro 5G smartphone
Oppo Reno 4 Pro 5G (źródło: Oppo)

Łowcy promocji, to coś dla Was – będzie okazja kupić smartfony Oppo w niższych cenach

Najlepsze promocje to takie, które dostarczają lekkiego dreszczyku emocji, bo trzeba się przy nich nieco wysilić, aby upolować upatrzony sprzęt w niższej cenie. W podobnej konwencji utrzymana jest najnowsza oferta na smartfony i smartwatche marki Oppo. Chcecie poznać szczegóły?

Promocja na smartfony Oppo

Producent zdaje się chcieć sprawdzić refleks klientów, bo większość przygotowanych przez niego promocji zaczyna się konkretnego dnia. Jeśli zatem któraś Was zainteresuje, łapcie kalendarz w dłoń i zapiszcie sobie termin jej rozpoczęcia, aby nie przegapić okazji do kupienia urządzeń tej marki w obniżonych cenach!

Pierwszym smartfonem, który będzie dostępny w obniżonej cenie, jest Oppo Reno 4 – jego cena zostanie zredukowana do 1399 złotych, czyli o 100 złotych względem obecnej. Promocja na ten model rusza 22 lutego i potrwa do 28 lutego 2021 roku.

zimowa promocja Oppo 2021
źródło: Oppo

O nieco więcej, bo już 200 złotych, przeceniony zostanie Oppo Reno 4 Lite – smartfon będzie można kupić za 1199 złotych. Promocja na ten model także rozpoczyna się od najbliższego poniedziałku i potrwa do końca lutego 2021 roku.

Producent przygotował również coś dla klientów z mniejszym budżetem. Już od jutra, tj. 18 lutego 2021 roku, rusza promocja na Oppo A52 – będzie można go kupić za 599 złotych, czyli o 100 złotych taniej niż obecnie. Natomiast już teraz można kupić model Oppo A12 za 399 złotych w konfiguracji 3 GB/32 GB lub za 499 złotych w wersji z dodatkowym gigabajtem RAM i dwukrotnie większą pamięcią wewnętrzną. Ta promocja kończy się jednak już w sobotę, 20 lutego br.

Promocja Turbo Week z Oppo w T-Mobile

Producent przygotował też specjalną promocję przy współpracy z T-Mobile – wybrane urządzenia są już dostępne w atrakcyjnych cenach lub zestawach w ofercie tego operatora.

W wersji bez umowy dostępny jest na przykład smartfon Reno 4 Lite w zestawie ze smartwatchem Oppo Watch 46 mm za 2339 złotych lub 41 mm za 2159 złotych (cena za oba urządzenia razem wzięte).

Ponadto w niższych cenach można kupić również modele Reno 4 Pro 5G, Reno 4 Z 5G, Reno 4 Lite oraz A53 i A15. Promocja trwa tylko do najbliższej niedzieli, 21 lutego 2021 roku.

Nieco dłużej obowiązywać będzie z kolei oferta na urządzenia (w tym zestawy) z umową, bo do 28 lutego 2021 roku. Szczegółów na temat cen należy szukać na stronie operatora T-Mobile, ponieważ będą one zależeć od wybranej przez klienta taryfy i wariantu zobowiązania. Producent informuje jednak, że obniżono ceny na start wielu różnych sprzętów, a także zestawów.