promocja Zimowy Fesiwal Zakupów na huawei.pl
źródło: Huawei

Jest kolejna, dobra promocja na urządzenia Huawei, w tym Huawei P30 Pro

Jeszcze do niedawna nikogo nie trzeba było namawiać do kupowania urządzeń Huawei. Teraz, przez problemy producenta, które negatywnie wpływają także na jego wizerunek, wiele osób omija sprzęty tej marki szerokim łukiem. Warto jednak zainteresować się nimi, szczególnie że są właśnie dostępne w dobrej promocji.

Huawei stale przygotowuje promocje na swoje urządzenia, a w ostatnim czasie jest tak, że jak tylko jedna się skończy, to od razu zaczyna się kolejna. Z punktu widzenia klienta to nawet dobrze, ponieważ niektórzy potrzebują nieco więcej czasu, aby zdecydować się na zakup.

Promocja „Zimowy Festiwal Zakupów” w sklepie internetowym huawei.pl

Dobra wiadomość jest taka, że ponownie można kupić smartfon Huawei P30 Pro w atrakcyjnej cenie. Co prawda nie za 2099 złotych jak ostatnio, tylko za 2299 złotych, ale za to w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT.

To świetna oferta, biorąc pod uwagę fakt, że smartfon bazuje na GMS, zatem zapewnia dostęp do aplikacji i usług Google, a sam smartwatch (po pierwsze) wygląda świetnie i (po drugie) zapewnia w pełni wystarczającą większości użytkowników funkcjonalność oraz długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu.

smartfon Huawei P30 Pro smartphone
fot. Tomasz Szwast / Tabletowo.pl

Osoby dysponujące mniejszym budżetem lub po prostu takie, które nie potrzebują flagowca, może z kolei zainteresować zestaw ze smartfonem P30 Lite w konfiguracji 6 GB/256 GB i także smartwatchem Watch GT za 1099 złotych.

Ponadto Huawei przygotował też jeszcze jeden zestaw z tym samym zegarkiem, który jest sprzedawany wraz z high-endowym Mate 40 Pro za 5399 złotych. W jego przypadku trzeba jednak pamiętać, że smartfon bazuje na HMS, a zatem nie zapewnia dostępu do aplikacji i usług Google. A przynajmniej nie oficjalnie, bo nieoficjalnie z niektórych da się na nim korzystać.

Jeśli natomiast kogoś nie interesują smartfony, to może kupić za 399 złotych sam smartwatch Huawei Watch GT, co także jest bardzo atrakcyjną ofertą. Za taką samą kwotę dostępne są też słuchawki Huawei FreeLace Pro. Ponadto za nieco więcej, bo za 1099 złotych, producent sprzedaje Watch GT Pro.

Oprócz tego, promocja obejmuje też laptopy MateBook 14 i MateBook D 15 2019 z procesorami Intel oraz MateBook D14 2019 z układami z serii AMD Ryzen, które sprzedawane są w zestawach z routerem AX3 Dual-Core, plecakiem i bezprzewodową myszką na Bluetooth.

Promocja jest dostępna wyłącznie w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl do 28 lutego 2021 roku lub do wyczerpania zapasów.