Zdjęcia prototypu LG G6 - jest tak, jak na renderach | Tabletowo.pl

Zdjęcia prototypu LG G6 – jest tak, jak na renderach

Dołącz do dyskusji 0

LG G6, nadchodzący flagowiec Koreańczyków, jest już nam po części znany, zarówno ze specyfikacji, jak i z wyglądu. Niedawno mogliśmy przyjrzeć się grafikom przedstawiającym dość szczegółowo przedni panel urządzenia oraz jego fragment na zdjęciu. Jak prezentuje się ono na żywo? Pewne wyobrażenie na ten temat mogą dostarczyć zdjęcia prototypu tego smartfonu.

Rzeczywiście, na zdjęciach widzimy naprawdę duży ekran, wypełniający większość przedniego panelu urządzenia. Ma on liczyć 5,7 cala i pracować w rozdzielczości QHD+.

Trudno stwierdzić, jak będą wyglądać powierzchnie nie będące ekranem, gdyż materiały użyte w prototypie najpewniej ulegną zmianie. Skoro LG G6 ma zaoferować bezprzewodowe ładowanie, to jego obudowa nie może być z metalu, czy tak paskudnego plastiku, jak tu. Najpewniej LG zastosuje szkło.

Tył smartfona przypomina mocno modele G5 i V20, ze względu na ułożenie podwójnego aparatu. Dolna krawędź telefonu prezentuje głośnik i gniazdo USB typu C.

Targi Mobile World Congress coraz bliżej – to prawdziwe święto dla gadżeciarzy. Już 26 lutego przekonamy się, czy nowy flagowiec LG będzie w stanie wywrzeć na nas efekt „wow”. Dowiemy się też, czy rzeczywiście LG G6 będzie pracować na procesorze Snapdragon 821. Najnowszy produkt Qualcomma ma być sercem nowego Samsunga Galaxy S8, i przez jakiś czas dostęp do większych zamówień na ten chip ma być ograniczony.

źródło: Droid-life przez Techdroider

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona