ZbitaSzybka.pl Techwish.pl współpraca
źródło: ZbitaSzybka.pl

ZbitaSzybka i Techwish łączą siły. Klienci docenią tę wygodę

ZbitaSzybka to jeden z bardziej znanych serwisów urządzeń Apple. Techwish to z kolei platforma e-commerce z ofertą ponad 200 tys. różnych nie tylko elektronicznych produktów. Przedsiębiorstwa nawiązały współpracę z myślą o wygodzie klientów – ci z pewnością ją docenią.

Jaki cel ma współpraca firm ZbitaSzybka i Techwish?

Sklepy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że klienci często chcą mieć dany produkt „na już”, jednak nie zawsze są w stanie sprostać takim oczekiwaniom. Techwish wraz ze ZbitąSzybką postanowili sprawić, że takich przypadków będzie mniej, chociaż ich współpraca będzie miała więcej pozytywnych skutków. Dzięki niej klienci będą mogli otrzymać wiele produktów „od ręki”.

ZbitaSzybka.pl Techwish.pl współpraca
źródło: ZbitaSzybka.pl

W ramach wspomnianej współpracy w każdym salonie ZbitejSzybki pojawi się Techwish Point, czyli 50-calowy ekran dotykowy, umożliwiający przejrzenie katalogu sklepu, w którym znajduje się ponad 200 tys. produktów. Ponadto dzięki niej klienci będą mogli skorzystać z możliwości natychmiastowego odbioru w jednym z 33 salonów ZbitaSzybka.pl w 15 miastach w całej Polsce.

Darmowa dostawa z Techwish.pl

Mapa salonów ZbitejSzybki z naniesionymi lokalizacjami znajduje się tutaj, natomiast na tej stronie znajdziecie adresy sklepów stacjonarnych Techwish (aktualnie tylko we Wrocławiu), w których również można za darmo odebrać zamówienie, złożone przez internet (dostawa maksymalnie w jeden dzień, jeśli produkt nie jest dostępny „od ręki”). Tak samo bezpłatna jest dostawa do 33 salonów ZbitejSzybki w całej Polsce.

Partnerstwo ZbitaSzybka.pl i Techwish.pl to nie tylko odpowiedź na rosnące potrzeby rynku, ale również wizja przyszłości zakupów. Wspólnie stawiamy na innowacje, dostępność i zadowolenie klienta, otwierając nowy rozdział w historii handlu detalicznego.

ZbitaSzybka informuje, że cały czas pracuje nad rozszerzeniem sieci swoich salonów stacjonarnych, co oznacza, że w przyszłości klienci będą mogli odebrać swoje zamówienie w większej liczbie lokalizacji. Wiele osób z pewności doceni tę wygodę, szczególnie że zapewniono o możliwości natychmiastowego odbioru ponad 3000 pozycji magazynowych.