Zapowiedź prezentacji nowego urządzenia od Samsunga - Tabletowo.pl

Zapowiedź prezentacji nowego urządzenia od Samsunga

Dołącz do dyskusji 0

To nie koniec plotek/przecieków na dziś. Była informacja o prawdopodobnej przekątnej ekranu Nexusa 8, był wpis o planowanej prezentacji pakietu Microsoft Office na iPady. Co tym razem jest bohaterem tekstu? Pewne tajemnicze zdjęcie opublikowane na twitterze rosyjskiego oddziału Samsunga. Według wpisu firma ma zamiar zaprezentować jutro coś, co wprowadzi urządzenia na nowy poziom.

Dzisiaj rosyjski oddział Samsunga na swoim twitterowym profilu – @SamsungRu – umieścił zdjęcie, przedstawiający kobietę wyjmującą pewien przedmiot z torebki. Dodatkowo dostrzec można również datę 19 marca 2014 r., czyli jutrzejszą. I to by było na tyle, jeżeli chodzi o pierwszy rzut oka na ten zagadkowy teaser. Poza zdjęciem dołączono również krótki tekst:

Такого ещё не было! Завтра #Samsung представит миру устройство нового уровня. Интересно узнать, что это будет?

Tłumacząc otrzymujemy mniej więcej: „Czegoś takiego jeszcze nie było! Jutro #Samsung zaprezentuje światu urządzenie, które wprowadzi tego typu sprzęt na nowy poziom. Ciekawi co to będzie?”. Czy to będzie tablet, phablet/tabletofon, smartfon – a może nawet po prostu zwykłe urządzenie do odtwarzania muzyki/filmów? – nie wiadomo.

Pozostaje nam zatem czekać do jutra… oraz zgadywać. Przykładowo, patrząc na wielkość turkusowego prostokącika, wyjmowanego przez kobietę, prawdopodobnie powinniśmy spodziewać się urządzenia o maksymalnie 5-calowym wyświetlaczu. Nad datą zamieszczono pięć różnokolorowych kropek, które mogą oznaczać warianty kolorów urządzenia. Ogólnie obecność płci pięknej oraz sposób przedstawienia całości może sugerować, iż Samsung planuje specjalną serię sprzętu. Możliwe, że główną cecha wyróżniającą ją od istniejących modeli byłby wygląd.

Skąd takie założenia? Już wcześniej istniała tego typu seria La Fleur. Zakładała ona, iż sprzęt będzie posiadał takie same podzespoły, a jedyną różnicą będzie wygląd obudowy. W zeszłym roku m.in. model Galaxy S III doczekał się tego rodzaju liftingu. Czy to oznacza, że Samsung ponownie spróbuje wprowadzić La Fleur na rynek, upiększając Galaxy S5? Jest to prawdopodobne, tym bardziej, iż po premierze urządzenia pojawiło się mnóstwo negatywnych, często sarkastycznych opinii na temat jego wyglądu.

Tabletowo.pl Zapowiedź prezentacji nowego urządzenia od Samsunga Plotki / Przecieki Samsung

Samsung Galaxy S3 w wersji La Fleur

Aktualnie wszystko to jednak tylko podejrzenia. Pewny jest tylko fakt, iż jutro Samsung ma ujawnić swą tajemnicę. W oczekiwaniu na ten moment mam zatem pytanie – według Was, co to będzie? Specjalna edycja Samsunga Galaxy S5? A może coś zupełnie innego, niezwiązanego z tematyką phabletów i tabletów? Piszcie w komentarzach swoje przemyślenia i propozycje ;-)

[źródło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona