Zamiast OnePlusa 5T może zadebiutować OnePlus 6 - i to już na początku przyszłego roku - Tabletowo.pl

Zamiast OnePlusa 5T może zadebiutować OnePlus 6 – i to już na początku przyszłego roku

Lista flagowców, które mają pojawić się w tym roku jest już zamknięta. Docierają już do nas pierwsze informacje dotyczące tego, jakich urządzeń mamy spodziewać się na samym początku 2018 r. Jednym z pierwszych ma być podobno OnePlus 6.

W ubiegłym roku OnePlus zaprezentował model 3T jako następcę swojego poprzedniego flagowca. Zmiany rzeczywiście nie były zbyt daleko idące – zastosowano szybszy procesor (Snapdragon 821 zamiast Snapa 820), zamontowano inny aparat do selfie i podniesiono nieco cenę.

OnePlus 5 ma już najnowszy procesor Qualcomma – Snapdragon 835, wyróżnia go też podwójny aparat, ma sporo miejsca na dane i aż 6 GB RAM, więc czy właściwie byłoby co poprawiać w wersji 5T? Co prawda niektórzy narzekają na aparat odstający nieco jakością od największych graczy w branży, ale czy to powód, żeby wydawać jeszcze w tym roku kolejną wersję flagowca? Całkiem możliwe, że plotki słusznie mówią o tym, że OnePlus 5T nie powstanie, a firma skupi się na promowaniu nowego smartfona – OnePlus 6.

Na razie nie wiadomo, czego się spodziewać po OnePlusie 6. Całkiem możliwe, że firma zdecyduje się na zastosowanie dużego wyświetlacza o proporcjach 18:9 i zminimalizowanie ramek. Jeśli to się nie uda, to firma zostanie wizerunkowo mocno z tyłu względem najważniejszej konkurencji.

Jakkolwiek będzie, nie wierzę, żeby Carl Pei, prezes OnePlusa, nie dał nam wcześniej znać o planach wypuszczenia takiego urządzenia na rynek. Bardzo lubi się chwalić różnymi przeciekami na temat osiągnięć swojej firmy.

Zobacz też:

Recenzja OnePlus 5 – dajcie już spokój z tym „zabójcą flagowców”

źródło: androidmarvel przez GSMarena
na zdjęciach i filmie: grafiki koncepcyjne OnePlus 6 od techconfigurations

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona