Żabka Jush kurierzy
(fot. Żabka)

Szybkie zakupy na „Jush”. Żabka startuje z nowym pilotażem w Warszawie

Grupa Żabka już 21 października zaoferuje pierwszym klientom możliwość skorzystania z szybkich zakupów z dostawą do domu w kwadrans. Aplikacja Jush zapewni spory wachlarz podstawowych produktów znanych klientom sklepów z zielonym płazem w nazwie.

Reklama

Zakupy na Jush

Startup Lite e-commerce, w ramach którego już jutro wystartuje aplikacja Jush, może się okazać dość znajomy dla niektórych osób. Jakiś czas temu w Warszawie pojawiły się tzw. dark stores, JOKR oraz Lisek. Ten ostatni dostępny jest również w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Piasecznie. Konkurencja nie zniechęciła jednak Żabki do uruchomienia własnej usługi szybkich dostaw.

logo żabka jush
(fot. Żabka)

Pilotaż Żabka Jush rozpocznie się w czterech dzielnicach Warszawy, dzięki czemu mieszkańcy Śródmieścia, Starej Ochoty, Woli oraz Ursynowa będą mogli zrobić zakupy w Żabce bez ruszania się z domu. W ciągu 15 minut od złożenia zamówienia kurier zapuka do drzwi z zamówionymi produktami.

Usługa Jush zaoferuje konsumentom aż 1300 różnych produktów, między innymi te, które są dostępne w stacjonarnych sklepach sieci. W planach jest poszerzenie jej zasięgu na kolejne dzielnice Warszawy, a w przyszłości także inne miasta w Polsce.

Jest to pierwszy z kroków, jakie podejmuje Grupa Żabka na dynamicznie rozwijającym się rynku q-commerce (quick commerce – szybki handel) w naszym kraju. Wcześniej jednak poszerzyła się m.in. o firmy z branży cateringu dietetycznego oraz uruchomiła trzy pierwsze, całkowicie bezobsługowe sklepy Żappka Store w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

Jak skorzystać z Żabka Jush?

Aplikacja Jush będzie dostępna od 21 października 2021 roku w sklepie App Store. Na urządzenia z Androidem zadebiutuje ona w listopadzie bieżącego roku. Początkowo skorzystać z niej będą mogli mieszkańcy Warszawy w części dzielnic Śródmieście, Stara Ochota, Wola oraz Ursynów.

żabka jush
(fot. Żabka)

Jeżeli nasz adres znajduje się w strefie dostaw, będzie możliwe złożenie zamówienia, które, po opłaceniu z poziomu aplikacji, zostanie dostarczone w około 15 minut pod nasze drzwi.

Jestem niesamowicie ciekawy działania Jush i przy najbliższej okazji z chęcią sprawdzę działanie tej usługi. Dajcie znać co sądzicie o nowym pomyśle Żabki na szybkie zakupy.