Orange umożliwia przedłużenie ważności konta dla usługi „Za darmo w Orange”

Nie korzystam z usługi „Za darmo w Orange”, bo nie jest mi do niczego przydatna, a ponadto uniemożliwiałaby mi otrzymywanie bonusów GB po doładowaniu, ale ci z Was, którzy chwalą sobie tę opcję, ucieszą się na wieść, że Pomarańczowi umożliwiają płatne przedłużenie ważności konta.

Jest to o tyle ważne, że nielimitowane połączenia i SMS-y na numery komórkowe w Orange w ramach „Za darmo w Orange” są aktywne, dopóki aktywne jest konto na połączenia wychodzące. Od teraz żeby przedłużyć jego ważność, nie będzie konieczne dokonywanie doładowania. Wystarczy skorzystać z jednego z możliwości przedłużenia go kodem – oczywiście nie za darmo.

Reklama

Środki zgromadzone na koncie można więc przeznaczyć na zakup dodatkowych dni ważności konta, dzięki czemu nie będziemy niepotrzebnie kumulować środków z kolejnych doładowań. Dodatkowe dni można dokupić wielokrotnie, w dowolnym momencie. Będą się one sumować.

Jak przedłużyć ważność konta kodem?

Wystarczy skorzystać z jednego z kodów z poniższej tabelki. Ważność konta przedłużymy na tydzień, miesiąc lub rok.

Przedłużenie ważności konta głównego o:CenaSMS pod 131 (koszt SMS w Orange)Krótki kod (bezpłatny)
+7 dni5 złAKT7*105*7#
+31 dni15 złAKT31*105*31#
+365 dni99 złAKT365*105*365#

Przypominam, że niedawno zmieniły się zasady włączania usługi „Za darmo w Orange”. Teraz zrobimy to bezpłatnie (SMS-em o treści START na numer 131), ale wyklucza się ona z usługą 'Konto Ważne Rok”. Dodatkowo, aktywując ją w Orange Free na Kartę, nie otrzymamy bonusowych GB za doładowanie, a te zgromadzone przepadną. Jeśli więc przymierzamy się do takiej zmiany, trzeba mieć świadomość konsekwencji.

„Za darmo w Orange” jest ofertą przeznaczoną raczej dla tych, którzy dużo rozmawiają i SMS-ują z rodziną i znajomymi w Pomarańczowej sieci, a na pakietach internetowych praktycznie im nie zależy.

Orange odwołuje promocje na bonusy za doładowania najwyższymi kwotami

źródło: informacja prasowa