Black Friday 2020 – zbiór interesujących promocji, obniżek i okazji na elektronikę

Promocje na Black Friday, wielkie święto zakupów, kumulują się już od kilku dni, zapewniając klientom większy wybór sprzętów elektronicznych – nierzadko w niższych cenach niż zwykle. W tym wpisie znajdziecie niektóre z nich.

Black Friday świętem klienta, ale także sklepu

Nie ma co się czarować: większość promocji i okazji, które pojawiają się podczas Black Weeks czy Black Friday to „wypełniacze”, mające na celu sprawienie wrażenia, że pół asortymentu danego sklepu znajduje się w nieprawdopodobnej promocji.

Mało tego – zdarza się, że kupując jakiś sprzęt podczas Czarnego Piątku, wcale nie wydajemy na niego mniej, niż gdybyśmy zakupili go kilka miesięcy wcześniej. Sklepy potrafią czasem podnosić ceny produktów w tygodniach poprzedzających Black Week, żeby móc je przekreślić w ostatni piątek listopada, a obok napisać cenę „promocyjną”.

Warto więc zachować czujność.

Lista okazji na Black Friday (aktualizowana)

Poniżej będziemy wrzucać różne promocje i okazje, które nam wpadną w oko – na elektronikę lub usługi. W ten sposób w jednym miejscu przejrzycie aktualne okazje na Black Friday i być może wybierzecie coś dla siebie. Uruchamiamy też czat, dzięki któremu będziecie mogli sami współtworzyć tę listę – jeśli znajdziecie w sieci jakiś interesujący kąsek, zapraszamy do podzielenia się dobrymi wieściami z innymi Czytelnikami.

Powodzenia na zakupach!