Z Google Photos zniknęło jedno bardzo ważne usprawnienie - Tabletowo.pl

Z Google Photos zniknęło jedno bardzo ważne usprawnienie

Dołącz do dyskusji 0

Google Photos to narzędzie, z którego wiele osób chętnie korzysta. Gdybym miał obstawiać, to zapewne każdy redaktor Tabletowo.pl stosuje tę usługę. Za sukcesem Google Photos stoi przede wszystkim szereg ułatwień, takich jak wysyłanie zdjęć tylko po WiFi, albo tylko podczas ładowania.

Zapewne większość osób ładuje telefon w nocy, czyli wtedy, kiedy łącze w domu nie jest obciążone. To właśnie najdogodniejsze warunki na przesyłanie zdjęć do chmury. Niestety, Google twierdzi inaczej, ponieważ w najnowszej wersji aplikacji Google Photos została usunięta funkcja przesyłania podczas ładowania urządzenia. Powód tego działania nie jest nam znany. Niektórzy twierdzą, że ułatwienie to mogło mieć jakieś błędy i zostało ono usunięte w celu naprawienia, a następnie późniejszego przywrócenia. Druga opcja jest taka, że Google po prostu chce nas tej funkcji pozbawić.

Tabletowo.pl Z Google Photos zniknęło jedno bardzo ważne usprawnienie Aktualizacje Google Oprogramowanie

Google Photos (fot. Tabletowo.pl)

Póki co, mamy dwie formy zachowania tego uproszczenia. Pierwsza jest taka, że po prostu nie powinniśmy aktualizować aplikacji Google Photos. Jeśli jednak ktoś z Was to zrobił, to musi program usunąć, a następnie pobrać jego starszą wersję i ją zainstalować. Innym wyjściem z sytuacji jest po prostu wystawienie negatywnej opinii z komentarzem w Google Play, w którym to wspomnimy o braku funkcji wysyłania zdjęć podczas ładowania.

Źródło: PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona