Xiaomi Mi Pad 2 zostanie zamknięty w smukłej, aluminiowej obudowie

Tabletów debiutuje coraz mniej. O Mi Pad 2 słyszymy już od wielu miesięcy, przez co można było odnieść wrażenie, że Xiaomi porzuciło swój projekt lub przesunęło jego premierę na bliżej nieokreśloną przyszłość. Okazuje się, że na szczęście nie jest aż tak źle – nowy tablet od Xiaomi zadebiutuje – w dodatku wiele wskazuje na to, że już za kilka dni.

Jak doskonale już wiecie, 24 listopada Xiaomi organizuje konferencję, na której spodziewamy się premiery Redmi Note 2 Pro i Mi 5, aczkolwiek coś mi się wydaje, że na jego premierę będziemy musieli jeszcze nieco poczekać. Tymczasem wiele wskazuje na to, że tego samego dnia, czyli już we wtorek, poznamy Xiaomi Mi Pad 2.

Do sieci trafił teaser, który zdradza nam część wyglądu nadchodzącej nowości Xiaomi. Wygląda na to, że zamknięta zostanie w aluminiowej obudowie, która będzie mogła się pochwalić smukłością.

Parametry techniczne modelu nie są znane, aczkolwiek z poprzednich spekulacji wiemy, czego możemy się spodziewać. Mi Pad 2 ma zostać wyposażony w 7,9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, procesor Intela, 2GB RAM oraz 16GB pamięci wewnętrznej.

Wszystkiego na jego temat powinniśmy się dowiedzieć już za kilka dni.

źródło: gsmarena