Nowa wersja kolorystyczna Xiaomi Mi Mix 2S będzie przepiękna – z trudem powstrzymam się przed zakupem | Tabletowo.pl

Nowa wersja kolorystyczna Xiaomi Mi Mix 2S będzie przepiękna – z trudem powstrzymam się przed zakupem

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy – a przynajmniej zdecydowana większość – kupujemy oczami. Design smartfona może być mocnym argumentem, przemawiającym za lub przeciw danemu urządzeniu, a niekiedy nawet decydującym o zakupie właśnie tego, a nie innego modelu. Xiaomi Mi Mix 2S wkrótce zadebiutuje w nowej wersji kolorystycznej i mówię szczerze, że z trudem powstrzymam się przed wciśnięciem „kup teraz”.

Jeszcze do niedawna myślałem, że jestem zwolennikiem czarnych smartfonów. W ostatnim czasie producenci zaczęli nas jednak pozytywnie zaskakiwać w kwestii wzornictwa i muszę przyznać, że niebieska obudowa w Asusie ZenFone 3 i Honorze 8 moim zdaniem wygląda obłędnie. Za designerskie mistrzostwo niezmiennie uważam jednak mimo wszystko Samsunga Galaxy S6 Edge Emerald Green, ponieważ prywatnie moim ulubionym kolorem jest właśnie zielony.

Z nieukrywaną ekscytacją przeczytałem więc informację, że Xiaomi przygotowuje Mi Mix 2S Ceramic Jade Green Art Edition (jade to po angielsku nefryt). Jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, producenta zachęcił do tego sukces Mi Mix 2S Art Special Edition, stworzonego przy współpracy z British Museum, i zaprezentowanego w maju 2018 roku.

Poniżej możecie zobaczyć wizualizację, jak może wyglądać Mi Mix 2S Ceramic Jade Green Art Edition, jednak dość wątpliwe, aby smartfon faktycznie miał zielony tył z ceramiki. Bardziej prawdopodobne wydaje się mimo wszystko wygrawerowanie jakiegoś obrazka/napisu na pleckach urządzenia i dorzucenie w zestawie etui w kolorze zielonym (analogicznie do tego, z czym mieliśmy do czynienia w przypadku Mi Mix 2S Art Special Edition).

W przeciwnym razie musiałbym się zapierać rękami i nogami, aby nie kupić tego modelu w takim wydaniu, ponieważ moim zdaniem wygląda obłędnie, a przecież nie potrzebuję zmieniać obecnie używanego przez siebie Huawei Mate 9.

Tak może wyglądać Xiaomi Mi Mix 2S Ceramic Jade Green Art Edition (fot. Weibo)

Jak jednak informuje serwis źródłowy, Xiaomi Mi Mix 2S Ceramic Jade Green Art Edition może być dostępny wyłącznie w Chinach, i to w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Zapewne dostępna będzie również tylko jedna konfiguracja i nie zdziwiłbym się, gdyby faktycznie okazała się nią 8 GB + 256 GB.

A jak Wam podoba się Xiaomi Mi Mix 2S Ceramic Jade Green Art Edition? Ja nie mogę się na niego napatrzeć – nawet, jeśli powyższy render nie pokryje się z rzeczywistością ;)

Źródło: MySmartPrice

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona