Xiaomi Mi 6 od teraz kupisz również w Play. Chyba, że wolisz Galaxy S8+ w niższej cenie | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi 6 od teraz kupisz również w Play. Chyba, że wolisz Galaxy S8+ w niższej cenie

Dołącz do dyskusji 0

Już wczoraj Play zapowiadał wprowadzenie do oferty nowego smartfona z logo Xiaomi na obudowie. Próbowałem podpytać przedstawiciela operatora, jaki to będzie model, ale niestety nie chciał tego zdradzić. Kasia obstawiała, że okaże się nim Mi A1, ale ostatecznie jest to tegoroczny flagowiec marki, Mi 6. Przy okazji obniżono także cenę m.in. Galaxy S8+.

Play do tej pory miał w swojej aktualnej ofercie dwa smartfony Xiaomi: Redmi 4A i Redmi 4X. Od teraz bardziej wymagający klienci i jednocześnie fani tej (zyskującej szybko na popularności w Polsce) marki będą mogli wybrać coś znacznie mocniejszego – flagowego Mi 6. Urządzenie dostępne jest już od złotówki na start, natomiast jeżeli ktoś woli niższy abonament, musi szykować się na większy wydatek. Warto też przeliczyć sobie, co się bardziej opłaca, ponieważ przypomnę, że sprzęt w oficjalnej, polskiej dystrybucji kosztuje 1999 złotych.

Jednocześnie Play poinformował o obniżeniu cen Lenovo K5 Dual SIMSamsunga Galaxy Xcover 4, Samsunga Galaxy J5 2017 Dual SIM, wspomnianego już Xiaomi Redmi 4X 32 GB Dual SIM oraz Samsunga Galaxy S8+. Operator chwali się, że na największe obniżki zdecydowano się właśnie w przypadku tego ostatniego, ponieważ sięgają one nawet 858 złotych.

Nie wątpię, że znajdą się chętni zarówno na Xiaomi Mi 6, jak i Samsunga Galaxy S8+. Trzeba jednak pamiętać, że flagowiec Xiaomi nie obsługuje pasma LTE B20 800 MHz, co w niektórych przypadkach klienci mogą zauważalnie odczuć (chociaż niektórzy wcale nie muszą).

Informacje na temat cen ww. modeli w poszczególnych ofertach znajdziecie w >cenniku<.

Polecamy również:

Nasze wielkie porównanie flagowców. 11 najlepszych smartfonów w jednym miejscu!

Źródło: Blog Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona