Xiaomi Mi 6 to nie tylko świetna specyfikacja, ale też bardzo solidna konstrukcja | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi 6 to nie tylko świetna specyfikacja, ale też bardzo solidna konstrukcja

Dołącz do dyskusji 0

Ten moment prędzej czy później musiał nastąpić. Zack wziął do rąk Xiaomi Mi 6, a następnie przetestował urządzenie pod kątem odporności na ogień i zarysowania, a także wytrzymałość całej konstrukcji na wygięcia.

Przypomnijmy tu pokrótce, że w dokładnie takim samym teście Xiaomi Mi 5 poległ z kretesem (zob. tutaj). Wyglądało to tak, jak gdyby autor kanału JerryRigEverything po prostu łamał jakieś wykonane z plastiku, zabawkowe urządzenie. Czy Xiaomi wyciągnęło z tego odpowiednie wnioski? Już podczas testu Xiaomi Mi Mix widać było znaczącą poprawę.

Należy tu oczywiście dopowiedzieć, że Zack raczej nie bawi się w delikatne muskanie obudowy ostrymi przedmiotami: smartfony są rysowane zarówno po ekranie, jak i po ramkach oraz obudowie, traktowane ogniem, a na końcu prowadzący za wszelką cenę usiłuje je złamać. Czy Xiaomi Mi 6 dał radę? Zobaczcie sami:

Urządzenie zniosło próbę Zacka wręcz wzorowo. Jeśli do tego dopowiemy, że smartfon posiada topową specyfikację, kosztując przy tym mniej niż dwa tysiące złotych, zaczyna robić się ciekawie, prawda? Z wielką niecierpliwością czekam, aż urządzenie trafi do oficjalnej polskiej dystrybucji, aby na własne oczy przekonać się, czy Xiaomi poprawiło nie tylko wytrzymałość bryły, ale i inne słabostki Mi 5.

źródło: JerryRigEverything

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Przeczytaj następny wpis

T-Mobile ma coraz więcej klientów abonamentowych

Spada natomiast liczba użytkowników ofert "na kartę"

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona