Xiaomi Mi 5S Plus naprawdę istnieje | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi 5S Plus naprawdę istnieje

Dołącz do dyskusji 0

Wokół nadchodzącej premiery od Xiaomi zrobiło się (nie)małe zamieszanie. Przez chwilę sądziliśmy nawet, że 27 września nie zobaczymy Mi 5S. CEO marki, Lei Jun, (umyślnie lub nie) zdradził jednak, że w najbliższy wtorek rzeczywiście zadebiutuje takie urządzenie. Teraz współzałożyciel przedsiębiorstwa, Lin Bin, potwierdził, że model z Plusem w nazwie również jest w przygotowaniu.

Mężczyzna, na swoim oficjalnym profilu w serwisie społecznościowym Weibo, opublikował wpis, informujący o nowym salonie sprzedaży Xiaomi. Jak zawsze, strona informuje, z jakiego urządzenia go wysłano. W tym przypadku był to właśnie Mi 5S Plus.

Xiaomi Mi 5S Plus

Xiaomi Mi 5S Plus

Xiaomi nie przestaje również publikować kolejnych teaserów, zapowiadających Mi 5S. Jeden z nich skupia się na czytniku linii papilarnych, który ma wykorzystywać technologię Qualcomm Snapdragon Sense ID. Pozwala ona zakryć skaner taflą szkła – tak, aby nie odróżniał się on od reszty panelu przedniego. Całość działa bowiem w oparciu o ultradźwięki, które mogą przechodzić przez różne materiały.

Kolejny teaser informuje o tym, że ponownie możemy się spodziewać wersji ceramic. Na plakacie znalazł się również slogan Co jeszcze oprócz czarnej ceramiki? Najciekawsze jest jednak to, że w oparciu o ten render, powstały koncepcje, przedstawiające, jak może wyglądać Xiaomi Mi 5S (widzicie je na samej górze). Zobaczymy, czy i jeśli tak, to w jakim stopniu, pokryją się z rzeczywistością.

Do sieci wyciekło również zdjęcie, pokazujące, jak – rzekomo – wygląda fragment panelu tylnego Mi 5S, a konkretnie okolice podwójnego aparatu wraz z towarzyszącą mu (również podwójną) diodą doświetlającą. Gdy się przyjrzeć, można dojść do wniosku, że jest to całkiem prawdopodobne ułożenie, ponieważ bardzo podobnie to rozwiązano w Mi 5 (tylko ten model ma jeden obiektyw).

Xiaomi Mi 5S

Xiaomi Mi 5S

Na koniec natomiast screenMi 5S, potwierdzający, że smartfon wyposażono w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 821 z układem graficznym Adreno 530, 6GB RAM i 256GB pamięci wewnętrznej.

Xiaomi Mi 5S

Xiaomi Mi 5S

Źródło: GizmoChina, GizmoChina, GizmoChina, GizmoChina, MySmartPriceXiaomiToday przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona