Ważne

Xiaomi zaprzecza, że 27 września zadebiutuje Mi 5S

Dzisiejszą wiadomością dnia jest bez wątpienia ta, że ABC Data został oficjalnym dystrybutorem smartfonów Xiaomi, dzięki czemu staną się one jeszcze łatwiej dostępne. W międzyczasie pojawiła się jednak wcale nie mniej interesująca informacja, że 27 września nie zadebiutuje Mi 5S, a zupełnie inny model.

Od wielu miesięcy mówiło się, że Mi 5 doczeka się następcy w postaci Mi 5S. I kiedy Xiaomi opublikowało pierwszy teaser, zapowiadający nadchodzącą nowość, przyjęliśmy, że będzie to właśnie Mi 5S – szczególnie, że umieszczono na nim ogromną literę S. Teraz okazuje się, że byliśmy w dużym błędzie.

Najnowszy smartfon faktycznie ma mieć w nazwie literkę S. Przed nią znajdzie się jednak coś innego niż Mi 5. Niestety, nie mamy pojęcia co. Pole do manewru jest dość spore – może to być Mi Max lub Mi Note albo coś jeszcze zupełnie innego.

xiaomi-mi-5s

Na szczęście od premiery urządzenia dzieli nas już tylko pięć dni, więc za chwilę wszystko stanie się jasne. To dobrze, ponieważ ostatnio zrobił się w tym temacie niemały bałagan – wiemy, w co zostanie wyposażona nadchodząca nowość (informacje na ten temat znajdziecie tutaj), ale nie mamy pojęcia, jak się będzie ona nazywać…

Źródło: Weibo przez Phone Radar

Komentarze

 • Boncis uk

  No i po fajerwerkach

  • Janek Szwykowski

   czemu?

 • Keraid

  Xiaomi Mi Six…? ;)

 • dan

  Xiaomi zaprzeczyło też, że wchodzi do Polski – importer zamawia telefony w jakimś sklepie a nie bezpośrednio od Xiaomi.

 • Foorii

  Ciekawe, nawet Acid potwierdził że będzie to Mi5S, a wie to od Chińczyka. Ponoć z nim rozmawiał.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona