smartfon Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Pro (źródło: Xiaomi)

Po co płacić leaksterom? Szef Xiaomi sam ujawnia specyfikację najnowszego Mi 10 Pro Plus

Proces przekazywania informacji o premierach spodziewanej elektroniki zmienia się non-stop. Kiedyś musieliśmy polegać na przeciekach marnej jakości, a teraz leaksterzy otrzymują wiele informacji wprost od producentów. Są też tańsze rozwiązania. Xiaomi publikuje specyfikację Mi 10 Pro Plus samodzielnie.

Reklama

Xiaomi Mi 10 Pro Plus – kluczowe cechy ujawnione

Najwyraźniej premiera Xiaomi Mi 10 Pro Plus jest już bardzo blisko, skoro szef firmy, Lei Jun, zdecydował się opublikować w sieci kilka ważnych szczegółów na temat tego nowego modelu smartfona.

Xiaomi Mi 10 Pro Plus – specyfikacja ujawniona przez Lei Juna (fot. gizchina)

Na własnym profilu na Weibo, Jun wyliczył najważniejsze zalety flagowca:

Reklama
 • ekran o wysokiej częstotliwości odświeżania
 • głośniki stereo
 • moduł NFC
 • gniazdo słuchawkowe
 • moduł podczerwieni
 • aparat z 30-krotnym zoomem
 • bateria o pojemności 4500 mAh
 • system chłodzenia
 • bezprzewodowe ładowanie
 • dwuosiowy silnik wibracyjny

Co prawda urządzenie nie zostało nazwane przez szefa Xiaomi, ale wielu stawia na Mi 10 Pro Plus. Jak na razie, niektóre źródła opisują je jako sprzęt występujący pod kryptonimem Super Large Cup.

Xiaomi Mi 10 Pro

Jeszcze lepszy niż Xiaomi Mi 10 Pro

Smartfon zapowiada się na lepszą wersję Xiaomi Mi 10 Pro. Z pewnością będzie też droższy. Zastawia tylko to, czy ludzie będą gotowi wydać jeszcze więcej na topowy smartfon Xiaomi – już teraz za najlepszy model tego producenta trzeba wydać prawie 4400 zł. Co będzie, kiedy Chińczycy zażądają za mocniejszy sprzęt jeszcze więcej?

 1. Xiaomi zaczęło obniżać ceny Mi 10, więc na razie nie ma co dywagować na temat cen nowego modelu.

 2. Jak to co będzie??…..Xiaomi zacznie sprzedawać mniej za więcej, ale fani odejdą , a Ci od Apple nie przyjdą, szybko pojawią się przeceny …Xiaomi będzie musiało walczyć jak reszta o klienta ?

 3. Nastepny bedzie Mi10 Pro plus Super Zoom, a potem Mi10 Pro Plus Super Zoom Extra Power I w końcu Mi 10 Pro Plus Super Zoom Extra Power no Charger edyszyn ( bo o srodowisko trzeba walczyć).

 4. Lol. Niech zrobia cenę 10k PLan za telefon i po problemie. Xiaomi podbiło rynek bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Jak ceny poszybują do góry to i klienci pójdą gdzie indziej. Ja na pewno nie mam zamiaru wywalać grubej kasy. Wolę się przesiąść na coś innego jak np. ZenFone. Dla mnie cena telefonu to max 2k – 2.5k PLN. Nie ma sensu przepłacać. Telefon i tak się zmienia co ok 2 lata.

  1. Xiaomi ma telefony na każdej półce cenowej. I za 400zł, 1000zł i 2000zł. To że dołożyli telefon z najwyżej półki z bardzo drogimi podzespołami nie oznacza że musisz kupować ten najdroższy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama