Reklama
smartfon Xiaomi Mi 10 smartphone
Xiaomi Mi 10 (źródło: Xiaomi)

Xiaomi Mi 10 zyskuje nową wersję kolorystyczną. Byłoby fajnie, gdyby trafiła do Polski

Xiaomi po latach upodabniania swoich urządzeń do sprzętu Apple, udało się wypracować własny styl. Nie jest on co prawda aż tak charakterystyczny, ale niczego mu nie brakuje. Dodatkowo, zwykle prezentuje swoje smartfony w wielu wersjach kolorystycznych. Model Mi 10 zyskuje właśnie kolejną.

Reklama

Xiaomi Mi 10 Guofeng Ya Grey

Tak, właśnie tak nazywa się nowa wersja obudowy Xiaomi Mi 10, co od razu zdradza jej korzenie i docelowy rynek. Jak wskazuje serwis Gizchina, edycja, której nazwę można by przetłumaczyć na angielskie Country Style Elegant Grey, trafi do klientów z Chin. Na razie nie są znane plany Xiaomi odnośnie sprzedawania tej wersji także poza Państwem Środka.

Xiaomi Mi 10 Guofeng Ya Grey

Nowa, szara opcja obudowy Mi 10 rzeczywiście wydaje się być elegancka – nie mieni się tak agresywnie jak pozostałe wersje kolorystyczne, przybierając bardziej matowe wykończenie. W Polsce flagowiec Xiaomi dostępny jest w trzech wersjach:

  • Coral Green
  • Twilight Grey
  • Pitch Gold
smartfon Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10 (źródło: Xiaomi)

Od premiery Xiaomi Mi 10 minęło już 5 miesięcy, więc dla producenta to idealny czas, by podrzucić klientom nową opcję obudowy i tym samym przypomnieć o swoim urządzeniu.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Xiaomi Mi 10, w tym to, czy smartfon ten jest warty wydania blisko 3 tysięcy złotych (co jak na poziom cen Xiaomi jest niezwykłe), znajdziecie w recenzji, którą przygotowała Kasia.