Xiaomi zabierze cię na targi MWC do Barcelony, ale musisz być w czepku urodzony

Xiaomi organizuje zabawę, w której chętni mogą zgłosić swoją kandydaturę na wyjazd do Barcelony i udział w konferencji firmy podczas targów Mobile World Congress 2020. Jest jeden warunek: musisz być niesamowitym szczęściarzem.

Reklama

Rokrocznie Xiaomi organizuje dla fanów marki jakieś wyjątkowe wydarzenie, dzięki któremu wybrani uczestnicy mogą wziąć udział w specjalnych testach smartfonów albo pojechać gdzieś na premierę nowych urządzeń. Podczas takich okazji Xiaomi zbiera opinie oraz promuje talenty i umiejętności osób zaangażowanych w projekt – na przykład wspiera kanał YouTube danego twórcy. Program ten nazywa się Mi Explorers i właśnie rozpoczyna swoją tegoroczną edycję.

Co daje udział w Mi Explorers? W 2018 roku na przykład, firma zabrała swoich fanów na premierę telefonów Xiaomi Mi A2 i Mi A2 Lite do Madrytu. Rok temu 20 osób uczestniczyło w największych targach telekomunikacyjnych na świecie – Mobile World Congress w Barcelonie, gdzie jako jedni z pierwszych mieli dostęp do smartfonu Xiaomi Mi 9.

Reklama

Xiaomi Mi Explorers w 2020 roku

Najbliższe wydarzenie Mi Explorers to premiera najnowszego flagowca Xiaomi, przygotowanego na 10. rocznicę powstania firmy. Poszukiwani są fotografowie, twórcy materiałów wideo, recenzenci oraz youtuberzy. Każdy, zgłaszając do programu, musi podzielić się swoją twórczością. Jej ocena zadecyduje, czy zostaniemy wybrani do wąskiej grupy 20 Mi Fanów z całego świata.

Jak widać, konkurencja może być nieprawdopodobnie trudna do pokonania, skoro na całe miliony fanów Xiaomi, w programie ma wziąć udział zaledwie dwudziestka. Następnie grupie tej zleconych zostanie kilka zadań, obejmujących przygotowanie i dostarczenie materiałów związanych z nowymi smartfonami firmy. Koszt wycieczki do Barcelony i udziału w MWC 2020 pokryje organizator.

Aplikować można do jednej z czterech kategorii:

  • fotografia
  • materiały wideo tworzone smartfonem
  • recenzje
  • YouTube (własny kanał)

Zgłoszenia przyjmowane są na tej stroniegdzie logujemy się swoim hasłem Mi Account. Kandydatury można zgłaszać do 4 lutego, a wyniki będą ogłoszone laureatom od 5 lutego 2020 roku.

Mam wrażenie, że istnieje większe prawdopodobieństwo porażenia piorunem niż znalezienia się w tej grupce 20 osób z całego świata. Ale może napisałem tak, żeby zwiększyć swoje szanse, więc…

Więcej informacji znajdziecie na polskiej stronie wydarzenia.

źródło: informacja prasowa