fot. Xiaomi

Fani Xiaomi (i nie tylko), macie niepowtarzalną okazję przetestować „bezramkowy” slider Xiaomi Mi Mix 3

Producenci raz na jakiś czas dają możliwość przetestowania swoich urządzeń osobom, które na co dzień nie zajmują się zawodowym testowaniem sprzętów. Teraz zainteresowani mogą dostać do swoich rąk „bezramkowy” slider Xiaomi Mi Mix 3 w ramach programu Mi Explorers. Z pewnością będzie to nie lada gratka zarówno dla zagorzałych wyznawców Xiaomi, jak i wszystkich fanów nowych technologii.

Kto może zgłosić się do programu Mi Explorers i przetestować Xiaomi Mi Mix 3?

Odpowiedź jest krótka: każdy, kto chce, bowiem chęci są tu kluczowe. Producent nie ukrywa, że najbardziej zależy mu na lojalnych i hardcore’owych wyznawcach marki oraz osobach, które interesują nowości, prezentowane przez Xiaomi. Firma jednak nie zamyka się na innych – wszyscy fani nowych technologii są mile widziani.

Reklama

Dodatkowym atutem będą umiejętności tworzenia wideo, pisania recenzji, robienia zdjęć itd., aczkolwiek nie jest to warunek konieczny.

fot. Xiaomi

Kim są Mi Explorers?

Program ten powstał po to, aby zapewnić użytkownikom najlepsze możliwe doświadczenia. Zaangażowanie fanów nowych technologii jest tutaj nieocenione, ponieważ producenci nie zawsze dostrzegają kwestie, które z perspektywy użytkowników mogą okazać się kluczowe.

Uczestnicy programu Mi Explorers mają wyłączne uprawnienia do korzystania z najnowszych produktów Xiaomi, a do tego wykonują serie misji, stworzonych specjalnie dla nich. Wszystko po to, aby urządzenia marki dostarczały jak najlepsze wrażenia z użytkowania, kiedy trafią oficjalnie na rynek.

Dlaczego warto dołączyć do grona Mi Explorers?

Tutaj odpowiedź także jest prosta. Po pierwsze, producent daje uczestnikom do rąk sprzęt, który jeszcze nie jest dostępny na rynku. Po drugie, po ukończeniu wszystkich misji mogą oni go sobie zatrzymać. Zarówno jedna, jak i druga wizja jest niezwykle kusząca.

Jak przetestować Xiaomi Mi Mix 3?

Jak już wiecie, do programu Mi Explorers może zgłosić się dosłownie każdy. W tym celu należy wypełnić formularz, dostępny na >stronie programu<. Producent przyjmuje zapisy do 9 grudnia 2018 roku, do godziny 23:00. Zakwalifikowane osoby otrzymają informację o przyjęciu najpóźniej do 10 grudnia 2018 roku.

Xiaomi Mi Mix 3 (fot. Bartosz Dul / Tabletowo.pl)

Czy jest jakiś haczyk?

Cóż, niestety… tak. Do tej edycji programu Mi Explorers zostanie przyjętych tylko 25 osób z… całego świata. Trzeba się więc odpowiednio zareklamować, a do tego mieć masę szczęścia.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/11/07/xiaomi-mimix-3-pierwsze-wrazenia/

Źródło: informacja prasowa, Xiaomi