Xiaomi Mi Laptop Air (fot. Xiaomi)

Dobre i tanie sprzęty Xiaomi w przyszły weekend będą jeszcze tańsze. Krzykniecie: „Xiaomi, take my money”?

Nieuchronnie zbliżają się Czarny Piątek i Cyber Monday – oba dni są pretekstem dla sklepów do przygotowania unikalnych promocji, a dla klientów okazją do kupienia nowego sprzętu w niższej niż zwykle cenie. Xiaomi również zamierza świętować i właśnie poinformowało, jakie oferty przygotowało.

Dla tych, którzy nie wiedzą: w tym roku Czarny Piątek wypada 23 listopada, a Cyber Monday 26 listopada. Już za kilka dni zapanuje więc prawdziwe zakupowe szaleństwo i ciekawe ile stron z tego powodu padnie. Miejmy nadzieję, że Mi-home.pl wytrzyma napór chętnych na kupienie nowego sprzętu w niższej cenie. Ewentualnie, jeśli ktoś mieszka w Warszawie, z wybranych ofert będzie mógł skorzystać także w stacjonarnym salonie Xiaomi Mi Store w Centrum Handlowym Arkadia.

Co więc Xiaomi przygotowało z okazji Czarnego Piątku i Cyber Monday? Od 23 do 26 listopada 2018 roku zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym przy zakupie smartfonów Redmi Note 5 64 GB, Mi A2 64 GB, Mi MIX 2S 64 GB i Mi MIX 2S 128 GB za złotówkę będzie można dokupić opaskę fitness Xiaomi Mi Band 3. Jej regularna cena w oficjalnej polskiej dystrybucji wynosi 149 złotych, czyli w kieszeni klientów pozostanie 148 złotych.

https://www.tabletowo.pl/2018/08/26/recenzja-test-xiaomi-mi-band-3/

Oprócz tego przygotowano kilka ofert, które będą dostępne wyłącznie w stacjonarnym salonie Xiaomi Mi Store w Centrum Handlowym Arkadia lub jedynie w sklepie internetowym Mi-home.pl. W pierwszym przypadku mowa o powerbanku Mi Power Bank 2 10 000 mAh za 59 złotych (zamiast 79 złotych), opasce fitness Mi Band 2 za 69 złotych (zamiast 119 złotych), sonicznej szczoteczce do zębów Mi Electric Toothbrush White za 129 złotych (zamiast 169 złotych) i smartwatchu Amazfit Bip za 279 złotych (zamiast 329 złotych). Wszystkie ww. urządzenia klienci kupią w promocyjnych cenach od piątku, 23 listopada, do niedzieli, 25 listopada (bo to niedziela handlowa akurat).

Z kolei w sklepie internetowym Mi-home.pl będzie można kupić Mi Laptop Air 13.3 z procesorem Intel Core i5, 8 GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 256 GB za 3333 złote (zamiast 4299 złotych), słuchawki Mi In-Ear Headphones Basic za 19,90 złotych (zamiast 39 złotych) i smartwatch Amazfit Bip za 279 złotych (zamiast 329 złotych). Ww. oferty będą obowiązywały od piątku, 23 listopada, do poniedziałku, 26 listopada. W przypadku zakupu wymienionych produktów nie można jednak wybrać odbioru osobistego w stacjonarnym salonie Xiaomi Mi Store w Centrum Handlowym Arkadia.

Xiaomi Mi Laptop Air (fot. Xiaomi)

ABC Data, który jest jednym z dwóch oficjalnych dystrybutorów Xiaomi w Polsce i jednocześnie organizatorem ww. promocji, zapowiada przy okazji, że od piątku, 23 listopada, do poniedziałku, 26 listopada w sklepie internetowym Mi-home.pl będą pojawiać się kolejne urządzenia w obniżonych cenach (akcesoria i produkty ekosystemowe).

Na koniec trzeba jeszcze dodać, że jeśli komuś wpadła w oko któraś z ofert, to niech nie zwleka za tydzień z zakupem, ponieważ zapasy magazynowe najpewniej wyczerpią się wcześniej, przynajmniej w niektórych przypadkach.

Źródło: informacja prasowa