NBA 2K21 Xbox Game Pass

Sport – to słowo tego miesiąca w Xbox Game Pass

Jeśli lubicie gry sportowe, to z pewnością nie przejdziecie obojętnie obok marcowych gier w Xbox Game Pass. Microsoft na pierwszą połowę marca 2021 roku przewidział takie atrakcje, jak MADDEN 21, Football Manager 2021 czy NBA 2K21!

Xbox Game Pass – lista gier na marzec 2021

Nie ma co się oszukiwać – ostatnie gry w ramach Xbox Live Gold mocno rozczarowały. Microsoft postanowił więc posypać głowę popiołem i naprawić swój błąd w ramach nowych gier w abonamencie Xbox Game Pass.

I dodane tytuły robią wrażenie! Znakomita część gier to tytuły sportowe, i to z kilku różnych dyscyplin, zatem zadowoleni powinni być zarówno fani koszykówki, futbolu amerykańskiego, jak i piłki nożnej.

Jedyna „niesportowa” gra w zestawieniu to Star Wars: Squardons, które moim zdaniem każdy fan Gwiezdnych Wojen powinien sprawdzić. Co prawda kampania fabularna może i nie jest najwyższych lotów, ale za to tryb wieloosobowy potrafi wciągnąć na parę godzin.

Pełna lista gier Xbox Game Pass na marzec 2021 r. prezentuje się następująco:

  • NBA 2K21 (konsola i chmura) – od 4 marca,
  • Football Manager 2021 Xbox Edition (konsola i PC) – od 4 marca,
  • Football Manager 2021 (PC) – od 4 marca,
  • MADDEN 21 (konsola) – już dostępne!
  • Star Wars: Squardons (konsola) – dostępne w marcu,
  • NHL 21 (konsola) – dostępne w kwietniu.
Xbox Game Pass Marzec 2021

Warto pamiętać o tym, że aby mieć dostęp do gier z EA Play, musicie posiadać wykupiony abonament Xbox Game Pass w wersji Ultimate.

Większość tytułów z powyższej listy oferuje specjalne, ulepszone wersje gry stworzone z myślą o Xbox Series X, a także Xbox Series S. W przypadku takiego Madden NFL 21, w Xbox Game Pass znajdziemy dwie wersje gry, zarówno na starą, jak i nową generację. Warto zatem upewnić się przed instalacją, którą wersję wybraliście.

To oczywiście nie wszystkie gry, jakie w marcu pojawią się w abonamencie Microsoftu. W drugiej połowie miesiąca zapowiedziane zostaną kolejne tytuły, ale wydaje mi się, patrząc na dzisiejsze gry, że do tego czasu gracze nie będą się nudzić.

Niestety – tak, jak zawsze, z usługi wyleci również parę tytułów, o czym od wczoraj możecie przeczytać na Tabletowo. Ich listę znajdziecie w podlinkowanym poniżej artykule: