Xbox Black Friday 2020

Mega wyprzedaż gier na Xboksa – do wyboru m.in. FIFA 21 i Marvel’s Avengers. Będzie też promocja na konsole!

Z okazji nadchodzącego Black Friday 2020, który przypada na 27 listopada, Xbox przygotował promocyjną ofertę gier na konsole, ale również zniżki na wybrany sprzęt. Na liście znajdują się zarówno największe hity sprzed lat, jak i ostatnie głośne premiery.

Black Friday, czyli po polsku i dosłownie – Czarny Piątek, to początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Ot takie komercyjne święto, które narodziło się w Stanach Zjednoczonych, ale z czasem trafiło także do innych krajów na świecie, w tym do Polski. Obecnie przestały dominować jednodniowe zniżki i okazje, i większości zakupom możemy oddać się już teraz.

Xbox Black Friday 2020 - Watch Dogs Legion

Xbox również przygotował ofertę na Black Friday 2020, w ramach której można kupić zarówno starsze, ale wciąż dobre tytuły, jak i te najnowsze – coś czuję, że nie obejdzie się bez chociażby jednego zakupu. Biorąc pod uwagę, że nawet takie Watch Dogs: Legion, zamiast 289,99 złotych, kosztuje teraz o sto złotych mniej!

Najlepsze tytuły i konsole Xbox w korzystniejszych cenach na Black Friday 2020

Wśród najciekawszych tytułów, które można kupić w promocyjnych cenach z okazji Black Friday 2020, poza wspomnianym już Watch Dogs: Legion, należałoby wyróżnić FIFA 21 Edycja Mistrzowska, Marvel’s Avengers czy Destiny 2: Edycja Legendarna. W rzeczywistości gier jest jednak dużo i okazji tyle samo, bo jednego z najlepszych loot shooterów – Borderlands 3, otrzymamy już nie za trzy stówki, a za 98,99 złotych.

Promocja rozciąga się na 5 stron, które pomieściły aż 691 pozycji. Każdej z osobna możecie przyjrzeć się dokładniej na dedykowanej stronie internetowej Xbox. Tak samo jak temu, czy przypadkiem nie ma już którejś z nich w usłudze Game Pass.

Xbox Black Friday 2020

Na promocję trafiły jednak nie tylko gry wideo w różnych edycjach i z dodatkami – konsole Xbox podobnie można zakupić w promocyjnej cenie. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby od razu sprawić sobie sprzęt do grania i kilka interesujących gier przy okazji.

Xbox – dodatkowe okazje w wybranych sklepach na Black Friday 2020

Poza oficjalnym sklepem Microsoft, na graczy będą czekać jeszcze promocje w wybranych sklepach.

Od 22 listopada 2020 roku w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Neonet, x-kom i Komputronik kupicie konsolę Xbox One S 1 TB w cenie 1149 złotych.

Xbox One X i Xbox One S

Natomiast od 27 listopada do 6 grudnia 2020 roku w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Neonet i Empik w promocyjnych cenach dostaniecie niżej wymienione gry wideo:

  • Forza Horizon 4 za 109 złotych,
  • Minecraft Dungeons Hero Edition za 89 złotych,
  • Forza Motorsport 7 za 89 złotych,
  • Gears Tactics za 149 złotych.

A osoby, które zdecydowały się na 3-miesięczną subskrypcję Game Pass PC w sklepie Muve lub Ultima, otrzymają dodatek do gry Sea of Thieves: Parrot Starter Bundle. Ta promocja obowiązuje od 20 listopada do 2 grudnia 2020 roku.

No i nie ma co zwlekać! W przypadku promocji na Microsoft Store, do jej końca pozostało tylko 13 dni.

To może Cię zainteresować: