Wyciekła specyfikacja Galaxy S7 Active. Przekątna ekranu taka sama, jak w Galaxy S7 Edge | Tabletowo.pl

Wyciekła specyfikacja Galaxy S7 Active. Przekątna ekranu taka sama, jak w Galaxy S7 Edge

Dołącz do dyskusji 0

Galaxy S7 Active nie pozwala o sobie zapomnieć. Na początku nie zdradzał nam na swój temat zbyt wielu informacji, ale ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć go w pełnej krasie. Cały czas czekaliśmy jednak na potwierdzenie jego specyfikacji technicznej. Ten moment w końcu nadszedł i… jest mała niespodzianka.

Gdy Galaxy S7 Active pojawił się w bazie indyjskiej Zauby, zamieszczono tam informację, że został on wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5,1 cala. Wydawało się to przewidywalnym posunięciem, bowiem Galaxy S7 ma przecież dokładnie taki sam ekran. Teraz okazuje się, że smartfon może dostać większy, bo 5,5-calowy panel, czyli taki, jak w Galaxy S7 Edge – z tą różnicą, że płaski, a nie obustronnie zakrzywiony.

Należy jednak brać pod uwagę możliwość, że GFXBench się pomylił (a zdarza mu się to czasem). Zauba wydaje się mimo wszystko dużo wiarygodniejszym źródłem niż (nawet bardzo popularny) benchmark. Z tego też powodu ostatecznie może się okazać, że Galaxy S7 Active zostanie wyposażony w 5,1-calowy wyświetlacz.

Pozostała specyfikacja, podawana przez GFXBench, nie budzi już tylu wątpliwości, bowiem jest zgodna z tym, co oferują Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge: rozdzielczość ekranu QHD (1440×2560), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 z układem graficznym Adreno 530, 4 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 12 Mpix, kamerkę 5 Mpix na przodzie, NFC oraz system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow.

Samsung Galaxy S7 Active

Biorąc pod uwagę sukcesywnie powiększającą się liczbę przecieków na temat Galaxy S7 Active, możemy spodziewać się, że już wkrótce Samsung zaprezentuje go światu oficjalnie.

Źródło: GFXBench przez WinFuture

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona