Ważne

Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy S7 Active

Jeszcze do niedawna mieliśmy wątpliwości co do tego, czy Galaxy S7 Active pojawi się na rynku. Dość szybko jednak okazało się, że taki model rzeczywiście dołączy do portfolio Samsunga. Teraz, dzięki zdjęciom, które właśnie wyciekły do sieci, mamy okazję przyjrzeć mu się z bliska.

Zgodnie z obowiązującą „tradycją”, Galaxy S7 Active będzie wzmocnioną wersją flagowego Galaxy S7. Już na pierwszy rzut oka widać, że szklano-metalową obudowę zastąpiła „pokrywa” wykonana z twardego, gumowanego tworzywa. Na bokach możemy jednak dostrzec aluminiowe wstawki.

Bardzo ciekawe wygląda również sam przód Galaxy S7 Active. Oczywiście znalazło się na nim szkło hartowane, ale uwagę zwracają przede wszystkim elementy, umieszczone pod wyświetlaczem. Są to trzy, oddzielone od siebie, fizyczne przyciski: menu wielozadaniowości, Home i wstecz. Jednak najbardziej interesujący jest drugi z nich, bowiem wygląda na to, że zatopiono w nim czytnik linii papilarnych, którego zabrakło w Galaxy S6 Active.

Galaxy S7 Active „wyposażony” zostanie nie tylko w normę IP68, zapewniającą wodo- i kurzoodporność, ale także normę militarną, która sprawi, że smartfon będzie praktycznie „niezniszczalny” – a przynajmniej przetrwa o wiele więcej, niż jego flagowy odpowiednik.

Pod względem specyfikacji technicznej Galaxy S7 Active powinien być bardzo podobny do Galaxy S7. Spodziewać się możemy tylko pojemniejszego akumulatora (i ww. norm). Pozostałe parametry najprawdopodobniej pozostaną takie same w obu przypadkach.

Należy pamiętać, że Galaxy S7 Active będzie dostępny na wyłączność amerykańskiej sieci AT&T – tak, jak miało to miejsce w przeszłości.

Źródło: Samsungviet przez SamMobile

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona