Windows 8 Release Preview jeszcze dziś. Metro jednak ze wsparciem dla Flash (już jest!) | Tabletowo.pl

Windows 8 Release Preview jeszcze dziś. Metro jednak ze wsparciem dla Flash (już jest!)

Dołącz do dyskusji 0

Dobra wiadomość, panie i panowie! Jak donosi serwis The Verge powołujący się na zaufane źródła, Windows 8 w wersji Release Preview zostanie udostępniony dzisiaj. Wczoraj do sieci wyciekł chiński wariant systemu, co jest niezbitym dowodem na zakończenie wstępnych prac nad oprogramowaniem.

Windows 8 Release Preview to wersja, której wygląd i funkcjonalność będą zbliżone lub identyczne do tej, która trafi na półki sklepowe i rozliczne urządzenia pod koniec roku. Na blogu Windows Hardware and Driver Developer Blog pojawił się wpis mówiący, że Release Preview zostanie udostępniony już dziś (dzień wcześniej niż planowano). Choć nie podano konkretnej godziny, musimy trzymać rękę na pulsie i uważnie obserwować sytuację. Niczym w święta, Microsoft obsypuje łakociami. Doszły nas słuchy, że przeglądarkę interfejsu Metro w Windows 8 Release Preview wyposażono we wsparcie dla standardu Flash. Uprzednio odtwarzanie tej zawartości możliwe było tylko przez komputerowy interfejs systemu. To dobra wiadomość dla tych z Was, którzy nastawili się na cieszenie się pełną zawartością stron internetowych na nabytych jesienią tabletach. Obsługa Flash wiąże się z krótszym czasem pracy na baterii, większym obciążeniem procesora i wolniejszym działaniem urządzenia, lecz to naturalne konsekwencje intensywnego korzystania z tej technologii.

Czuję, że przycisk „Odśwież” będzie dziś naszym największym przyjacielem. Gdy Windows 8 Release Preview zostanie udostępniony, odpowiedni wpis pojawi się na łamach Tabletowo.pl.

via The Verge

AKTUALIZACJA:

Windows 8 Release Preview już jest! Obraz systemu i wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie Microsoftu!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona