Wiemy coraz więcej o nadchodzącym OnePlus 2 | Tabletowo.pl

Wiemy coraz więcej o nadchodzącym OnePlus 2

Dołącz do dyskusji 0

Stopniowo w sieci pojawiają się coraz to nowsze informacje o nadchodzącym smartfonie OnePlus 2. Tym razem dowiedzieliśmy się jaka bateria w nim zagości. Urządzenie zapowiada się bardzo dobrze.

Do tej pory było wiadomo, że w OnePlus 2 znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 810, 4GB pamięci RAM, skaner linii papilarnych oraz port microUSB typu C. Mówi się również o wyświetlaczu o rozmiarze 5,5 cala. Teraz pojawiła się informacja, że zapowiadający się świetnie smartfon chińskiego producenta zostanie wyposażony w akumulator o pojemności 3300 mAh.

Pojawiło się również zdjęcie przedstawiające OnePlus 2. Nie widzimy na nim jednak samego wyglądu urządzenia, widoczny jest natomiast wspomniany wyżej akumulator, średnich rozmiarów soczewka aparatu (można zauważyć, ze nie będzie ona wystawała ponad obudowę), dwie diody LED oraz trochę elektroniki.

Jak widać wiemy już całkiem sporo o OnePlus 2, którego premiera jest zaplanowana na 27 lipca. Biorąc pod uwagę to, że smartfon będzie kosztował nie więcej niż 450 dolarów, może osiągnąć spory sukces.

Źródło: pocketnow

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona