„What’s your TAB life?” – Samsung kusi 8,9-calowym tabletem

Reklama

Pamiętacie pierwsze plotki dotyczące nowego przedstawiciela serii Galaxy Tab, modelu o 8.9-calowym ekranie? Wygląda na to, że właśnie zostały one potwierdzone.

Poniższe wideo, będące kusicielską zapowiedzią nowego tabletu Samsunga, przedstawia kilkoro ludzi wymieniających zalety tego urządzenia i odczucia z nim związane.

Reklama

„It’s gorgeous”
„I couldn’t put it down”
„Great”
„THAT is huge”
„I love my life”
„That works for me”
„I need it NOW”

Blondynka występująca w filmie trzyma w dłoni tablet. Możemy się domyślać, że jest to właśnie 8.9-calowy Samsung Galaxy Tab. Na pierwszy rzut oka nie różni się od swojego poprzednika, Galaxy Tab (7″). Czy zaskoczy nas specyfikacją lub unikalnymi funkcjami? Przekonamy się już 22 marca, podczas targów CTIA 2011.

źródło

 1. OK. Biorę! Tylko kto mi zagwarantuje, że nie będę miał takiego samego problemu z baterią jak w Galaxy Tab 7″? Dzisiaj oddałem do do serwisu mojego G-Taba 7″ w związku z problemami z baterią (w ciągu 6h stopień naładowania spada ze 100% do 40%, po czym w ciągu minuty wyładowując się kompletnie).
  Pokochałem G-Taba za otwartość architektury, szybkość i jakość ekranu. Ale zonk z baterią zirytował mnie. Szczególnie że pojawiły się w necie już raporty na ten temat. Chętnie przeniosę się na 8″ (Ipad2 kusi, a Xoom mnie zawiódł), ale mam nadzieję, że producent zastosuje inne akumulatory w nowym tablecie.

 2. MarekM: dostałem od Redakcji, Twoją wiadomość, jednak odpowiadam w Komentarzach, tak aby inni użytkownicy Galaxy Tab’ów skorzystali:
  Tablet oddałem do serwisu Samsunga (CSS) przez Saturna.
  Po 2.5 tygodniu otrzymałem SMSa informującego, że naprawa została zakończona pomyślnie.
  Do zwróconego sprzętu, dołączony był opis naprawy. Nie pamiętam dokładnie tekstu, jednak wynikało z niego że „moduły komunikacji radiowej zostały przekonfigurowane” oraz dokonano wymiany firmware.
  Wg. opisu, bateria nie została wymieniona, ponieważ problemy wynikały z nadmiernego poboru prądu przez WI-Fi, 3G, i Bluetooth.
  Ponieważ w międzyczasie stałe się szczęśliwym (naprawdę :-) ) użytkownikiem Ipada 2 3G 64, Galaxy zmienił właściciela. Koleżanka z pracy która teraz z niego korzysta, twierdzi że bateria wystarcza jaj na 3-4 dni „normalnego” używania.
  Idź chłopie z Twoim Tabem do serwisu, gdyż nie warto się męczyć. Najwyraźniej rekonfiguracja ww. modułów, i wymiana firmware w pełni rozwiązuje problem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama