Ważne

8,9-calowy tablet Samsunga (Galaxy Tab 8.9?) coraz bliżej

Samsung lubi o sobie przypominać. Raz na jakiś czas na Facebooku zamieszcza kolejne zajawki najnowszego tabletu, którego premiera będzie miała miejsce 22 marca w Orlando. Jak zapewne pamiętacie jakiś czas temu pojawiła się pierwsza z nich, mająca naprowadzić nas na oczekiwanie 8,9-calowego tabletu Samsunga, który zyska nazwę (najprawdopodobniej) Galaxy Tab 8.9.

Samsung rozpoczął swoją przygodę za tabletami internetowymi od prezentacji 7-calowego Galaxy Taba w ubiegłym roku. Na targach MWC 2011 w Barcelonie można było się zapoznać z drugim dzieckiem producenta – Galaxy Tab 10.1. Okazuje się, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, że producent zamierza pójść w ślady LG (Optimus Pad) i zaprezentować urządzenie wyposażone w ekran 8,9, mający być świetną alternatywą dla wszystkich, którzy twierdzą, że 7-calowe modele są za małe, a 10-calowe za duże. 8,9″ ma być w sam raz.

Czego możemy się spodziewać po Samsungu Galaxy Tab 8.9? Tego nie wie nikt poza najbardziej wtajemniczonymi w sprawę osobami. Na razie możemy się jedynie domyślać, że będzie to tablet pracujący w oparciu o Androida 3.0 Honeycomb, oferujący podobne parametry techniczne do większego brata – Galaxy Tab 10.1.

Warto przypomnieć, że 22 marca zaczynają się targi CTIA 2011 (które potrwają do 24 marca). Ciekawe czy producenci zaprezentują w Orlando jakieś tabletowe nowości – oczywiście poza Samsungiem…

źródło

Komentarze

 • Kasiu uwaga o justowaniu z poprzedniego posta Ciebie tez dotyczy ;)

  • Tomiga, mówisz co najmniej jakbyś był moim przełożonym. Na szczęście nie jesteś, więc mogę robić co chcę ;-)

   • hehe

    haahe, no to wpada:)

   • po prostu czasami warto uczyc sie od starszy (i bardziej doswiadczonych) ludzi ;)

    • Tomiga, ja naprawdę Cię szanuję i cieszę się, że jesteś naszym Czytelnikiem. Ale prawda jest taka, że nie każdemu odpowiada justowany tekst – a każdemu się nie dogodzi.

     • ok Twoj blog, Twoje formatowanie ;) EOT

 • Zex

  “Weź tak nie odpisuj, bo się obrazi i nie będzie pisał na blogu. Liczba hitów spadnie i bye bye reklamo” :D:D:D

 • astelix

  To może być to na co czekam. Wyświetlacz 8.9 dokładnie w sam raz, nie za duży nie za mały. Ciekawe ile jeszcze przyjdzie mi poczekać i w jakiej będzie cenie.

 • Polluks

  Mam tylko nadzieję, że ekran będzie w proporcjach 4:3 tak jak ma iPad. Jakoś do mnie nie przemawiają ekrany panoramiczne. Do codziennych czynności lepsze są “ipadowe” wymiary. Do filmów, oczywiście 16:9.

  • Tomasz Gałecki

   Przy rozmiare 8,9 to raczej tak jak LG czyli panorama.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona