8,9-calowy tablet Samsunga (Galaxy Tab 8.9?) coraz bliżej - Tabletowo.pl
Ważne

8,9-calowy tablet Samsunga (Galaxy Tab 8.9?) coraz bliżej

Tabletowo.pl 8,9-calowy tablet Samsunga (Galaxy Tab 8.9?) coraz bliżej Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Samsung lubi o sobie przypominać. Raz na jakiś czas na Facebooku zamieszcza kolejne zajawki najnowszego tabletu, którego premiera będzie miała miejsce 22 marca w Orlando. Jak zapewne pamiętacie jakiś czas temu pojawiła się pierwsza z nich, mająca naprowadzić nas na oczekiwanie 8,9-calowego tabletu Samsunga, który zyska nazwę (najprawdopodobniej) Galaxy Tab 8.9.

Samsung rozpoczął swoją przygodę za tabletami internetowymi od prezentacji 7-calowego Galaxy Taba w ubiegłym roku. Na targach MWC 2011 w Barcelonie można było się zapoznać z drugim dzieckiem producenta – Galaxy Tab 10.1. Okazuje się, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, że producent zamierza pójść w ślady LG (Optimus Pad) i zaprezentować urządzenie wyposażone w ekran 8,9, mający być świetną alternatywą dla wszystkich, którzy twierdzą, że 7-calowe modele są za małe, a 10-calowe za duże. 8,9″ ma być w sam raz.

Czego możemy się spodziewać po Samsungu Galaxy Tab 8.9? Tego nie wie nikt poza najbardziej wtajemniczonymi w sprawę osobami. Na razie możemy się jedynie domyślać, że będzie to tablet pracujący w oparciu o Androida 3.0 Honeycomb, oferujący podobne parametry techniczne do większego brata – Galaxy Tab 10.1.

Warto przypomnieć, że 22 marca zaczynają się targi CTIA 2011 (które potrwają do 24 marca). Ciekawe czy producenci zaprezentują w Orlando jakieś tabletowe nowości – oczywiście poza Samsungiem…

Tabletowo.pl 8,9-calowy tablet Samsunga (Galaxy Tab 8.9?) coraz bliżej Nowości Plotki / Przecieki Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona