Wczoraj Galaxy S7 Edge, dziś Galaxy S7 z akcesoriami o wartości 433 zł gratis

Wczoraj w x-komie za 3599 złotych można było kupić Samsunga Galaxy S7 Edge z akcesoriami o wartości 433 złotych. Dziś sklep powtarza promocję, z tą różnicą, że tym razem do Gorącego strzału trafiła wersja płaska. Oczywiście cena zestawu automatycznie jest też niższa.

Za Samsunga Galaxy S7 wraz z akcesoriami o wartości 433 złotych trzeba zapłacić w x-komie 3199 złotych. Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku Galaxy S7 Edge, również płaski wariant flagowca zdążył już tanieć i według porównywarek cenowych można go kupić za około 2950 złotych. Jeśli więc dodamy do tego wartość zestawu gadżetów i odejmiemy cenę, jaką ustalił wspomniany sklep, to otrzymamy oszczędność na poziomie około 180 złotych.

Oprócz Samsunga Galaxy S7, w skład zestawu wchodzą: powerbank 5100 mAh, ładowarka indukcyjna oraz ładowarka samochodowa z kablem o długości 1,5 meta – wszystkie akcesoria wspierają technologię szybkiego ładowania.

x-kom akcesoria Samsung Powerbank 5100 mAh ładowarka indukcyjna ładowarka samochodowa

Promocja kończy się dziś (01.07) o godzinie 21:59. Jedna osoba może kupić tylko ejeden bundle. Musicie się jednak pospieszyć, ponieważ w puli znalazło się łącznie jedynie 20 zestawów, z czego już pięć zostało kupionych.

Źródło: x-kom