Ważne
Wiko VIEW

Promocja: Kup Samsunga Galaxy S7 Edge, a zestaw akcesoriów o wartości 433 złotych dostaniesz gratis

Choć smartfon to najważniejszy element naszego wyposażenia, to fajnie by było mieć do niego zestaw markowych, dedykowanych akcesoriów. Wtedy mamy pewność, że nie uszkodzą one telefonu, a takie przypadki niestety nie są rzadkością. x-kom również wychodzi z takiego założenia i dlatego przygotował promocję, w której do Samsunga Galaxy S7 Edge dorzuca w prezencie zestaw gadżetów o wartości 433 złotych.

Cały bundle kosztuje 3599 złotych, czyli tyle, ile wynosiła na początku sugerowana cena samego smartfona. Od jego premiery minęło jednak kilka miesięcy, więc naturalnie zdążył już nieco stanieć. Według porównywarek cenowych można go wyrwać za około 3350 złotych.

Jeśli dodamy do tej kwoty wartość zestawu akcesoriów (433 złote), otrzymamy 3783 złotych. Jak łatwo policzyć, korzystając z promocji w x-komie, można więc zaoszczędzić niecałe 200 złotych. Ale co sklep dodaje od siebie? Jest to:

 • powerbank w metalowej obudowie z ogniwem o pojemności 5100 mAh z funkcją szybkiego ładowania,
 • ładowarka indukcyjna z szybkim ładowaniem,
 • ładowarka samochodowa z szybkim ładowaniem (kabel 1,5 m).

Promocja trwa do 21:59. Jedna osoba może kupić tylko jeden bundle. W puli zostało aktualnie 46 zestawów.

Źródło: x-kom

Komentarze

 • Jakub

  s7 edge na allegro z prywatnych sklepów po 2700, a s7 po 2400, też mi promocja xD

 • Damien Stelmaszczyk

  Obsługa usunęła mojego wcześniejszego posta, widać ile X-kom płaci :) Jak szukacie promo na S7 to wejdźcie na sferis. Mają promo z projektorem.

 • Tomasz Nowak

  Gdy doczytasz aukcję, to zauważysz, że przy tych sensownych cenach wystawiana jest faktura vat marża 0%. Oznacza to, że sprzedawca już wcześniej odkupił od kogoś taki telefon, więc jest drugim właścicielem. I teraz najważniejsze – jeśli sprzedawca nie da Ci oryginalnej faktury/paragonu, to Samsung nie uzna Ci gwarancji w przypadku ewentualnej naprawy. To by tłumaczyło dziwnie niskie ceny. Tak samo gdy sprzedawca pisze o dystrybucji europejskiej, to jest pewne, że telefon nie został kupiony na rynku Polskim. Ostatnio zapytałem Samsunga o kwestię gwarancji i odpisali, że na dowodzie zakupu powinien być VAT 23% aby gwarancja była akceptowalna w Polsce, a w różnych krajach jest różny VAT.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona