W tym roku Asus wypuści na rynek ok. 400 tysięcy sztuk Eee Pad Transformer Prime - Tabletowo.pl

W tym roku Asus wypuści na rynek ok. 400 tysięcy sztuk Eee Pad Transformer Prime

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl W tym roku Asus wypuści na rynek ok. 400 tysięcy sztuk Eee Pad Transformer Prime Nowości Plotki / Przecieki

Asus Eee Pad Transformer Prime z racji tego, że jest pierwszym tabletem napędzanym przez czterordzeniowy procesor Tegra 3, jest jednym z najbardziej wyczekiwanych urządzeń w tym roku. To z kolei sprawia, że na pewno zastanawiacie się czy producent sprosta zapotrzebowaniu na jego sprzęt. Według najnowszych informacji przekazanych przez rzekomo wiarygodne źródła serwisowi DigiTimes, Asus wprowadzi na rynek w tym roku 350 – 400 tysięcy sztuk hybrydy najnowszej generacji.

Dzisiejsze wieści zakładają, że Asus wie, że zainteresowanie modelem może być wyższe niż początkowo planował. Dlatego też do produkcji dotykowych wyświetlaczy miał rzekomo zatrudnić także firmę TPK Holding, która obok Sintek Photronics, dostarczałaby ekrany do Asusa Eee Pad Transformer Prime.

Ze wspomnianych informacji wynika, że w 2011 roku na rynek trafi 350 – 400 tysięcy egzemplarzy tabletu Asus Eee Pad Transformer Prime. Ciekawe jaka ich część przywędruje do naszego kraju, w którym to sprzedaż modelu ma się rozpocząć już w grudniu.

Kiedy dokładnie urządzenie trafi do sprzedaży? Dokładna data wciąż jest owiana tajemnicą – nawet w pozostałych krajach. Dziś w sieci pojawiło się sporo informacji na ten temat. Jedna z nich zakładała, że sprzedaż modelu rozpocznie się już 28 listopada w GameStop, po czym data została zmieniona na 9 grudnia (via), inna z kolei, pochodząca od użytkownika, który zamówił tablet w przedsprzedaży z Best Buy – że wysyłka rozpocznie się 18 grudnia (via). Jak będzie ostatecznie – przekonamy się już w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Warto przypomnieć, że cena Asusa Eee Pad Transformer Prime w Polsce w wersji 32GB z klawiaturą ma wynosić ok. 2699 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona