Ważne

Asus Eee Pad Transformer Prime z Androidem 4.0 na wideo od NVIDII

tablet asus eee pad transformer prime

Od prezentacji Samsunga Galaxy Nexus, a co za tym idzie – oficjalnej premiery Androida Ice Cream Sandwich – minęło już dość dużo czasu, a my wciąż nie mieliśmy możliwości zobaczenia działania najnowszej wersji systemu Google na żadnym tablecie. To z kolei nie napawało optymizmem zwłaszcza te osoby, które w ciągu najbliższych kilku tygodni liczą na pojawienie się aktualizacji tabletów z Androidem Honeycomb. Dla wszystkich mam jednak dobrą wiadomość: Android 4.0 dla tabletów jest i ma się całkiem dobrze. Tak przynajmniej wynika z wideo opublikowanego przez firmę NVIDIA, na którym widzimy Asusa Eee Pad Transformer Prime z Androidem Ice Cream Sandwich.

Filmik ten jest krótki i bardzo zdawkowo prezentuje najnowszego Androida (trzeba zaznaczyć, że we wczesnej fazie rozwoju, wciąż wymagającym dopracowania) na sprzęcie Asusa. Jednak sam fakt, że wideo to zostało opublikowane sprawia, że czujemy nieco mniej obaw w stosunku do Androida 4.0 na tablety, aczkolwiek po obejrzeniu pozostaje wielki niedosyt, bo pokazano bardzo niewiele… W tym między innymi ciekawą nowość, mianowicie możliwość grupowania w foldery skrótów do aplikacji na ekranie głównym.

W momencie oficjalnej prezentacji najnowszej hybrydy, przedstawiciele Asusa zapewniali, że aktualizacja systemu będzie dostępna najszybciej, jak to tylko możliwe. Eee Pad Transformer Prime trafi do sprzedaży w USA już w grudniu – kto wie, może już do tego czasu Asus wyrobi się z dostosowaniem “lodowej kanapki” dla swojego urządzenia? A nawet jeśli nie, to na oficjalną aktualizację raczej nie powinniśmy zbyt długo czekać.

Kolejną dobrą informacją na temat Asusa Eee Pad Transformer Prime jest to, iż producent w końcu stworzył i upublicznił stronę internetową swojego najnowszego produktu, na której można znaleźć wszelkie szczegóły dotyczące tego urządzenia – dostępna jest pod tym adresem.

A my wciąż czekamy na jakiekolwiek oficjalne informacje od Asusa na temat polskiej premiery modelu Eee Pad Transformer Prime

źródło

Komentarze

 • malo wiecie

  Przeciez pisałem że premiera w Polsce będzie w polowie grudnia 32GB z dockiem. Oba kolory: Gray i Gold.

  • Rafał K.

   Skąd te informacje? jeśli prawdą jest to co piszesz to ekstra ;)

   • Przecież pisałem że gość bzdury gada. W tym roku w Polsce nie będzie… Bo nie :)

    • hyhjx z w

     gada glupoty.prime bedzie na przelomie stycznia/lutego

     • Rafał K.

      Ehh szkoda :/ a już miałem nadzieje. Pojawił się już w Amazon.com i Amazon.de ..

     • jaca

      HEHE pewnie teraz wam łyso :D

 • pepiniu1

  Noo.. Nareszcie konkrety:)

 • TheRaceManiac

  “Years ahead and moving forward” te słowa ze strony apple.com pasują do obecnej sytuacji tabletów z Androidem jeśli chodzi zarówno o software i hardware.

 • Ale w androidzie 4 juz nie ma wyszukiwania głosowego ???
  Czy można głosem dyktować tekst???
  A premiera w grudniu. A tutaj link.http://www.tabletowo.pl/2011/11/23/asus-eee-pad-transformer-prime-w-polsce-w-grudniu-jaka-cena/#comment-16355

  • banerek

   A dlaczego ma nie byc? Jest ikonka mikrofonu w lewym gornym rogu tabletu, wiec chyba jest.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona