W sieci Play dostaniesz pokaźną zniżkę na CANAL+ Online – i to przez 3 miesiace

Play przygotował świetną promocję dla wszystkich fanów serialowych, filmowych i sportowych wrażeń. Jeśli jeszcze nie korzystacie z „Zapłać z Play” warto to zmienić – możecie sporo oszczędzić.

CANAL+ Online o ponad połowę taniej przez trzy miesiące

Play stale rozwija swoje usługi, aby w maksymalnym stopniu ułatwić życie swoim klientom. Jedną z takich funkcji jest „Zapłać z Play”, która umożliwia doliczenie płatności za wybrane pakiety i usługi do faktury na koniec okresu rozliczeniowego. Opcja ta pojawiła się od lutego w CANAL+ Online, a już teraz Play ma dla swoich klientów specjalną promocję.

baner reklamowy promocji w Play na CANAL+Online

Od 6 maja każdy abonent, który wykupi subskrypcję CANAL+ Online i wybierze „Zapłać z Play” jako metodę płatności, uzyska specjalny rabat. Przez pierwsze trzy miesiące zapłaci jedynie 20 złotych za każdy miesiąc, czyli o ponad połowę mniej niż normalnie. Od czwartego miesiąca opłata będzie wynosiła już 45 złotych/miesiąc.

Co ważne, z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili, nie trzeba związywać się umową na określony odgórnie okres.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona jedynie dla klientów sieci Play, którzy posiadają abonament telefoniczny lub internetowy. Operator zaznacza, że aby uzyskać dostęp do CANAL+ Online w promocyjnej cenie, należy wejść na dedykowaną promocji stronę.

Strona promocji w Play na CANAL+Online

CANAL+ Online daje dostęp do wszystkich kanałów z rodziny CANAL+. Dodatkowo, znajduje się tam wiele filmów i seriali na życzenie, a także sportowych wydarzeń. W kategorii seriali znajdują się między innymi takie produkcje jak: „Król” czy „Klangor”, a 9 lipca na platformie pojawi się drugi sezon serialu „Kruk”. Jednak nie samymi serialami człowiek żyje, bowiem dzięki subskrypcji użytkownicy zyskują też dostęp do wielu transmisji sportowych prosto z piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy, angielskiej Premier League, żużlowej PGE Ekstraligi czy koszykarskiej NBA.

Czas na skorzystanie z promocji jest ograniczony, ponieważ można ją włączyć tylko do końca lipca, więc jeśli szukacie wakacyjnej rozrywki, warto skorzystać z oferty Play.

Z CANAL+Online można korzystać przez przeglądarkę, aplikację mobilną czy Android TV.