fot. Virgin Mobile

3 GB za darmo w Virgin Mobile to dla Ciebie za mało? Za 9 złotych możesz dokupić sobie kolejne 10 GB

Ostatnio Virgin Mobile ogłosiło, że wszyscy klienci (z jednym tylko wyjątkiem) mogą jako prezent odebrać całkowicie za darmo pakiet 3 GB internetu. Dla jednych będzie to za dużo, dla innych zaś za mało. Dla tej drugiej grupy operator przygotował dodatkową promocję, dzięki której za paczkę 10 GB zapłacą jedynie 9 złotych.

O ile jednak pakiet 3 GB internetu za darmo mogą sobie włączyć wszyscy klienci Virgin Mobile, zarówno abonenci, jak i kartowcy, tak promocyjna paczka 10 GB za 9 złotych dostępna jest wyłącznie dla tych ostatnich. Przy okazji warto przypomnieć, że standardowa cena za tę usługę wynosi aż 25 złotych oraz że to nie pierwszy raz, kiedy operator daje możliwość wykupienia jej o wiele taniej.

Aby włączyć promocyjne 10 GB za 9 złotych, należy wystukać na klawiaturze urządzenia krótki kod *222*1# i zatwierdzić go zieloną słuchawką. Wypada jednak pamiętać przy okazji o kilku rzeczach. Po pierwsze, ważność pakietu wpisuje się w ważność pakietu zintegrowanego #ChcęWszystko, tzn. #FREEMIUM, #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ czy #DLAMNIESUPER. Jeżeli więc zaraz komuś się kończy dany okres rozliczeniowy, niech poczeka z uruchomieniem usługi do początku nowego (chyba, że gigabajty potrzebne mu są na gwałt, wtedy siła wyższa i nie ma co zwlekać).

Stan dostępnego transferu sprawdza się krótkim kodem *108#. Niewykorzystane gigabajty przepadają. Z pakietu można korzystać wyłącznie wtedy, kiedy konto jest ważne. Użytkownik może też włączyć więcej niż jeden, ale kolejny da się uruchomić dopiero po wygaśnięciu poprzedniego – nawet, jeżeli wcześniej wykorzystał wszystkie megabajty. Promocja trwa od dziś, 6 grudnia 2017 roku, do 28 lutego 2018 roku włącznie.

Regulamin Oferty Promocyjnej „Pakiet ZIMOWE_GIGA”

Źródło: Virgin Mobile