Ważne

Virgin Mobile zadba o to, żeby nie brakło Ci internetu w święta, bo da Ci pakiet 3 GB za friko

Niektórzy użytkownicy wykorzystują swój pakiet internetowy do ostatniego megabajta, inni z kolei ledwo co go ruszą. Wszyscy jednak lubimy dostawać coś za darmo. Virgin Mobile postanowiło więc z okazji zbliżających się coraz większymi krokami świąt Bożego Narodzenia obdarować swoich klientów całkowicie bezpłatnym pakietem 3 GB.

Co najważniejsze, prezent od Virgin Mobile mogą odebrać zarówno abonenci, jak i użytkownicy ofert na kartę. Wszyscy są traktowani na równi i dostaną dodatkowe 3 GB transferu. Jedynym wyjątkiem są ci, którzy korzystają z dość starej taryfy Oferta 2012 – oni otrzymają od operatora pakiet 1 GB.

Bonusowy pakiet internetu wszyscy mogą włączyć tym samym, krótkim kodem *222*444# – należy go wystukać na klawiaturze urządzenia i zatwierdzić zieloną słuchawką. W przypadku abonamentu, jest on ważny przez 30 dni kalendarzowych, natomiast u kartowców wpisuje się w okres ważności pakietu zintegrowanego (jeśli ktoś nie ma takiego włączonego, to wówczas też obejmuje go termin 30 dni od momentu aktywacji na koncie).

Gratisowy pakiet internetu od Virgin Mobile można uruchomić do 31 grudnia włącznie. Stan dostępnego transferu sprawdza się krótkim kodem *108# (oferta na kartę) lub wysyłając SMS o treści ILE pod numer 101. Niewykorzystane gigabajty przepadają. Wszystkie szczegóły na temat tej oferty znajdziecie w podlinkowanych poniżej regulaminach.

Regulamin promocji w ofercie na kartę

Regulamin promocji w ofercie abonamentowej

Źródło: Virgin Mobile

Komentarze

 • Key

  Byłem klientem VM. Niestety mój zawód sprowadza się do tego, że przebywam podczas swojej pracy zagranicą. Roaming w tej sieci w zasadzie nie istnieje!!! Mam tu na myśli internet. Nie działa w ogóle lub w tak słabym transferze, że nie potrafi obsłużyć podstawowych aplikacji takich jak fb msg. Przeszedłem do dużego operatora (celowo nie podaję nazwy)…dostałem 1,5Gb neta w roamingu, nie jestem związany umową….i internet nareszcie działa NORMALNIE :)

  • Reaver

   Mialem dokladnie to samo, niezaleznie czy jedziesz do Niemiec, UK czy Rumunii, VM nie da sie uzywac.
   Dodatkowo w kraju zaleznosc od nadajnikow Playa powoduje jakosc zasiegu jak Play’u – mierna. Teraz mam Plus i Tmobile i jest nie do porownania.

   • Krzysztof

    A nie wiecie jak w Austrii wygląda sytuacja? Specjalnie kupiłem pakiet za 50 zł bo tak jest paczka roamingu danych.

    • Key

     Pakiet 50zł? Gdzie? w VM? Jeśli tak, to i tak będziesz korzystał z limitu szybkości danych. VM jest tragedią. Kup sobie starter TMobile, aktywuj pakiet no limit i dostaniesz 1,5Gb danych LTE za free (tj za 25zł) :P

   • Michał Koziorowski

    A co ma zasięg Plusa i T-mobile? Czy masz po prostu dwie oddzielne karty?

 • Achi

  Jak dają za darmo to tylko się cieszyć :)

 • Czytam sobie tytuł i podświadomie śmieję się z tej oferty. Oczywiście, 3 GB za nic to fajna opcja, jednak w ostatnim okresie, w ciągu trzech dni zużyłem 13 GB (niech cię szlag, Netfliksie!), także nie dla mnie taka ilość :D

 • Marcin

  Wyłączają na okrągło jak za dużo gadasz po kilka godzin dziennie już poszedłem do plusza

 • Kerto

  Ofertę, pakiety i bonusy mają dobre. Tylko obsługa klienta jest tragiczna, a w zasadzie to jej nie ma. Tylko, gdy się kupi starter za 5zł i włączy fremium to przy kilku kartach zawsze jakaś zadziała i jest OK.

 • mozilla007

  Oferyta ciekawa, tylko ten zasieg, ba jego brak. Zmiana sieci i nagle wszedzie LTE i LTE+.

 • Karol

  Ja zawsze cieszę się, jeżeli dorzucają jakiś gratis, tym bardziej, że oferta w Virgin za 19 zł którą mam jest bardzo korzystna sama w sobie, więc jeżeli jeszcze udostępniają takiego kody, na dodatkowe bonusy dla klientów to moim zdaniem dobrze świadczy o ich podejściu

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona