fot. bruce mars / Pexels

W Virgin Mobile od teraz kupisz też internet mobilny. Obecni klienci zapłacą mniej

Virgin Mobile sukcesywnie rozszerza swoje portfolio. W styczniu operator zaczął sprzedawać smartfony w abonamencie, a od miesiąca udostępnia taryfę, w której za 14 złotych klienci dostają nielimitowane rozmowy i SMS-y, a za każdy wykorzystany 1 GB transmisji danych dopłacają złotówkę. Teraz do oferty dołącza internet mobilny.

Już na wstępie wypada odnotować fakt, iż umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, więc jeśli internet mobilny w Virgin Mobile z jakichś powodów nie spełni oczekiwań klienta, to może on w każdej chwili wypowiedzieć ją bez żadnych konsekwencji, jedynie z koniecznością zachowania okresu wypowiedzenia.

Reklama

Internet mobilny w Virgin Mobile – pakiety, ceny

Virgin Mobile oferuje tylko dwa pakiety internetu mobilnego: 60 GB (VIRGIN NET 60) i 120 GB (VIRGIN NET 120). Pierwszy z ww. kosztuje 35 złotych miesięcznie, natomiast drugi 50 złotych miesięcznie. W obu przypadkach podana cena zawiera rabat za zgodę na e-fakturę (5 złotych) i komunikację marketingową (5 złotych).

Jeśli ktoś jest już klientem Virgin Mobile i jednocześnie użytkownikiem oferty abonamentowej, może dostać rabat na internet mobilny – wówczas za VIRGIN NET 60 zapłaci 25 złotych miesięcznie (taniej o 10 złotych), a za VIRGIN NET 120 35 złotych miesięcznie (taniej o 15 złotych). Warunkiem jest to, aby nie zalegał z płatnościami za usługi. Jeden klient może otrzymać maksymalnie trzy rabaty na internet mobilny, tzn. może mieć wykupione trzy pakiety w niższej cenie (za każdy kolejny zapłaci standardową kwotę).

Internet mobilny w Virgin Mobile – opłaty

Po podpisaniu umowy na internet mobilny do pierwszej faktury doliczona zostanie jednorazowa opłata aktywacyjna w kwocie 29 złotych. Z przypisanego do karty numeru nie da się dzwonić ani wysyłać SMS-ów i MMS-ów. Po wykorzystaniu całego pakietu dalsza transmisja danych jest bezpłatna, ale jej maksymalna prędkość ograniczona zostanie do 32 kbit/s.

Z internetu mobilnego w Virgin Mobile można też korzystać wyłącznie na terenie Polski. Operator zastrzega także, że zmiana pakietu internetu w ramach umowy będzie niedostępna.

Regulamin oferty promocyjnej „Virgin Net” dla klientów abonamentowych Virgin Mobile (PDF)

Źródło: Virgin Mobile