Nowa oferta w Virgin Mobile – nielimitowane rozmowy i SMS-y za 14 zł/msc + 1 zł za każdy 1 GB

Dziś w ofercie Virgin Mobile zaszły poważne zmiany. Całkowicie zmieniła się bowiem oferta abonamentu z umową na czas nieokreślony. Co najważniejsze, teraz jest jeszcze korzystniej i bardziej elastycznie.

W przypadku abonamentów z umową na 24 miesiące nic się nie zmieniło. Virgin Mobile nadal oferuje trzy plany: za 19 złotych, za 29 złotych i za 39 złotych miesięcznie. Im wyższe miesięczne zobowiązanie, tym więcej korzyści otrzymuje klient, a przy okazji może też kupić smartfon Samsunga lub Xiaomi na raty i z zerową opłatą na start za urządzenie.

Sporo zmian zaszło jednak w ofercie abonamentu z umową na czas nieokreślony. Jeśli mnie pamięć nie myli, jeszcze do wczoraj do wyboru klienci mieli trzy plany (ponownie za 19 złotych, za 29 złotych i za 39 złotych miesięcznie), z tą różnicą, że były one mniej korzystne niż wersje z kontraktem na 24 miesiące. W wariancie najniższym użytkownik otrzymywał bowiem tylko 3 GB na start (zamiast 9 GB) i nie miał żadnego transferu do dyspozycji w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Dziś Virgin Mobile wprowadził jednak całkowicie nową ofertę abonamentu z umową na czas nieokreślony. Za 14 złotych klient dostaje nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y do wszystkich.

W pakiecie nie ma natomiast internetu, ale użytkownik jak najbardziej może z niego korzystać – za każdy 1 GB zapłaci złotówkę. W regulaminie zapisano, że rozliczanie przesyłu danych w kraju odbywa się za każdy rozpoczęty 1 kB, więc wynika z tego, że jeśli ktoś przetransferuje – na przykład – 500 MB, wówczas zapłaci 50 groszy.

Virgin Mobile – abonament dla każdego

Maksymalnie klient może wykorzystać 15 GB z pełną prędkością – później włączy się lejek, ale transmisja danych cały czas będzie bezpłatna, chociaż prędkość przesyłu ograniczona zostanie do (maksymalnie) 32 kbit/s. Użytkownik może jednak przywrócić pełną (dostępną w danym rejonie) prędkość, wysyłając SMS o treści 1GB na numer 600. Tak uruchomiony pakiet 1 GB internetu kosztuje złotówkę. Na jednym numerze można włączyć nieograniczoną ilość takich paczek (opłatę operator doliczy do rachunku).

Maksymalnie klient w tym abonamencie zapłaci więc miesięcznie 29 złotych i za tę kwotę dostanie nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y do wszystkich i 15 GB internetu. Jeśli jednak braknie mu transferu, za złotówkę będzie mógł dokupić paczkę 1 GB (nieograniczoną ilość razy).

Wydaje mi się, że to naprawdę korzystna oferta, a na pewno najbardziej elastyczna na rynku.

Regulamin oferty promocyjnej „Abonament Dla Każdego” dla Klientów Abonamentowych Virgin Mobile (PDF)

Regulamin oferty promocyjnej „Darmowy Internet w lejku” dla Klientów Abonamentowych Virgin Mobile (PDF)

Polecamy również:

Od dziś w Virgin Mobile możesz również wykupić abonament wraz ze smartfonem Samsunga lub Xiaomi

Źródło: Virgin Mobile