Reklama Surface Pro 3 parodiuje znany hit, czy to jest sposób na sukces?

Viral o Surface Pro 3 parodiuje znany hit, czy to jest sposób na sukces?

Ostatnio sporo dzieje się wokół Microsoftu. Piotr pisał Wam o wynikach kwartalnych firmy oraz o tym, że Surface Pro 3 sprzedaje się wyraźnie lepiej niż poprzednicy. Na minus trzeba jednak zaliczyć porzucenie projektu Surface Mini, na którego sporo osób czekało. Jednak jak już wiemy nawet dobry sprzęt nie sprzedaje się sam i potrzeba mu trochę promocji. Dlatego zobaczcie powyższy spot o nowym dziele Microsoftu.

Nie wiem jakie jest Wasze zdanie, ale ja nie wiem trochę co o nim myśleć. Sam spot mi się podoba, jest zabawny i przedstawia niektóre z funkcji nowego dziecka Microsoftu. Teoretycznie wszystko jest na swoim miejscu i jak tylko uda mu się stać viralem Microsoft będzie mógł cieszyć się z dobrej promocji. Jednak z drugiej strony Surface Pro 3 jednoznacznie kojarzy mi się ze sprzętem wysokiej klasy dla profesjonalistów. Nie dla dzieciaków w kolorowych leginsach i z sukienkami baletnicy.

Możliwe jednak, że ten film stworzony przez ekipę OneNote ma zachęcić młodych ludzi i pokazać im, że Surface Pro 3 to realna alternatywa dla ich tabletów i notebooków. Nie wiem czy będzie on skuteczny, ale muszę przyznać, że ja chętnie zaopatrzyłbym się w nowego Surface. Niekoniecznie, żeby od razu zakładać afro i leginsy, ale możliwości tego sprzętu są bardzo interesujące.

Warto również dodać, że to nie pierwszy taki film w wykonaniu ekipy OneNote:

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona