Vido W8S to biznesowy tablet z 3G i rysikiem | Tabletowo.pl

Vido W8S to biznesowy tablet z 3G i rysikiem

Dołącz do dyskusji 0

Vido to chiński producent, o którym już nieraz pisaliśmy. Były to zarówno urządzenia z Androidem jak i Windowsem, a ostatnio ich tablet wyglądał prawie jak produkty z serii Lumia. Teraz została zaprezentowana ciekawa dachówka z 8-calowym ekranem, rysikiem i systemem Microsoftu.

Vido W8S to biznesowy tablet, który pracuje pod kontrolą Windowsa 8.1. Jest to 8-calowe urządzenie, które na ekranie wykonanym w technologii IPS wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Za moc odpowiada 4-rdzeniowy procesor Intel Bay Trail-T Z3735F o taktowaniu 1,8 GHz oraz układ graficzny Intel HD Graphics Gen7. Dodatkowo obsługuje on łączność 3G oraz rysik. Posiada również aparat fotograficzny, ale nie wiadomo o jakiej rozdzielczości. Nie jest na razie znana reszta specyfikacji oraz cena.

Na uwagę jednak zasługuje również wygląd, który i tym razem od razu kojarzy się z Lumia’mi. Kolory, w których będzie dostępny także kojarzą się z produktami Nokii: żółty, niebieski oraz czerwony. Jestem przeciwny kopiowaniu rozwiązań innych producentów, ale trzeba przyznać, że taki tablet wygląda dużo lepiej niż kolejne szare urządzenie.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona