Ważne

Vido M87 to ciekawy 7-calowy tablet z 8-rdzeniowym procesorem

Chińska firma Vido już nieraz gościła na naszych łamach – ostatnio zaprezentowała 3 bardzo ciekawe tablety z Windows 8.1: W10 Pro, W11 Pro oraz W11C. Jednak nadal wiele osób woli Androida, który ma dużo większy wybór aplikacji. Jeśli należycie do tej grupy i 7 cali jest dla Was idealne, to zobaczcie co zaoferuje nam Vido M87.

Najnowszy produkt od Vido to 7-calowy tablet, którego ekran LTPS wyświetla obraz o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Za moc odpowiada 8-rdzeniowy procesor tajwańskiej firmy MediaTek, MT6592 o taktowaniu 1,7 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 2 aparaty, z czego główny ma 8 megapikseli, a ten na przodzie 5 Mpix. Oprócz tego wyposażony został w 16 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć za pomocą kart pamięci microSD. Dla wielu dobrą wiadomością będzie fakt, że został on wyposażony w łączność 3G. Pracuje pod kontrolą Androida 4.4 KitKat.

Niestety nie jest na razie znana jego cena, ale potencjalni nabywcy ucieszą się, że do wyboru ma być kilka wersji kolorystycznych. Warto również wspomnieć, że ma on tylko 8,2 mm grubości, a ramki wokół ekranu wynoszą 3 mm. Jego waga to 266 gram.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona