Vectra oferta jesień 2020
źródło: Vectra

Nowość w Vectra: TV Smart z dekoderem z Android TV i telewizją przez internet

Vectra jest największym operatorem telewizji kablowej w Polsce. Teraz firma zdecydowała się rozszerzyć swoją ofertę o telewizję dostępną przez internet, bez względu na to, z usług jakiego operatora korzysta klient.

Nowa oferta Vectra – telewizja przez internet TV Smart z dekoderem z Android TV

TV Smart to całkowicie nowa usługa w ofercie. Jest to telewizja dostępna przez internet – dostęp do niej może wykupić każdy klient, niezależnie od tego, czy znajduje się w zasięgu telewizji kablowej Grupy Vectra. Nie musi też korzystać z internetu od tego operatora – może być podłączony do sieci dowolnego.

Wraz z TV Smart oferowany jest dekoder z systemem Android TV, który umożliwia oglądanie tradycyjnych kanałów telewizyjnych, w tym również w rozdzielczości 4K. Ponadto daje też dostęp do biblioteki Vectra VOD, usług streamingowych (m.in. Netflix, HBO GO i Amazon Prime Video) i muzycznych oraz aplikacji, dostępnych w Sklepie Google Play. Mowa tu także o grach, w których steruje się za pomocą pilota lub pada.

Vectra dekoder TV Smart Android TV
Dekoder TV Smart z Android TV (źródło: Vectra)

Dekoder TV Smart oferuje również funkcję Catch-up TV (powrót do wybranych programów do 7 dni wstecz) i Restart TV (oglądanie od początku programu, który już się rozpoczął), a także nagrywania i zapisywania programów w chmurze. Ponadto użytkownik dostanie do dyspozycji Chromecast i możliwość sterowania głosowego (wyszukiwania programów i filmów oraz uruchamiania zainstalowanych aplikacji).

Ceny TV Smart zaczynają się od 19,99 zł i kończą na 34,99 zł. W podstawowym pakiecie Start klienci dostają do dyspozycji 11 kanałów (w tym Polsat, Puls 2 HD, TV4 i WP TV), w Standard 34, a w Max już 54. Do każdego Vectra dodatkowo dodaje HBO GO i Tidal na trzy miesiące za 0 złotych.

Vectra TV Smart cennik 2020
TV Smart – dostępne pakiety i cennik (źródło: Vectra)

Jednocześnie Vectra wprowadza do swojej oferty nową usługę Smart Multiroom dla abonentów telewizji cyfrowej. Dzięki niej klienci będą mogli korzystać z nowego dekodera TV Smart z Android TV, podłączając go do kolejnego telewizora w domu. To dobry sposób, aby dodać funkcje smart do starszego modelu i móc korzystać z ogromu możliwości, jakie daje nowa technologia. Operator nie podaje jednak ceny za tę usługę.