Vectra przedstawiła nową, lepszą ofertę telefonii komórkowej

Dotychczasowa oferta telefonii komórkowej sieci Vectra była przyzwoita, ale raczej nie nazwałbym jej bezkonkurencyjną. Operator dość szybko, bo po zaledwie pięciu miesiącach, zdecydował się ją odświeżyć. Nowa propozycja jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna.

Vectra – telefonia komórkowa

We wcześniejszej ofercie klienci mieli do wyboru cztery pakiety i w nowej również tyle przygotowano. We wszystkich użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy na numery komórkowe w kraju i roamingu w Unii Europejskiej oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych (również w Polsce i roamingu w EU). Do tego w każdym dodawany jest także pakiet internetu: 3 GB, 10 GB, 20 GB lub 35 GB.

Reklama

Regularne ceny to 22,99 złotych (3 GB), 29,99 złotych (10 GB), 36,99 złotych (20 GB) i 51,99 złotych (35 GB). Obecni klienci sieci Vectra, którzy już korzystają z jej usług, automatycznie dostają 5 złotych rabatu w każdym przypadku. Oprócz tego, do końca 2019 roku trwa promocja, dzięki której zarówno nowi, jak i obecni klienci przez cztery miesiące zapłacą tylko połowę abonamentu.

Jest to część większej promocji, ponieważ 50% zniżki na abonament przez pierwsze cztery miesiące obowiązuje także dla nowych umów na telewizję i internet stacjonarny (mobilny i światłowód 2 Gbit/s już nie). Oferta ważna jest tylko w przypadku kontraktów zawieranych na 24 miesiące (Vectra umożliwia bowiem również podpisanie umowy na czas nieokreślony).

Wracając jeszcze do telefonii komórkowej w sieci Vectra, to warto przy okazji dodać, że opłata aktywacyjna wynosi 0 złotych, a operator świadczy swoje usługi wykorzystując infrastrukturę i zasięg Play. Klienci mogą również w razie potrzeby dokupić dodatkowe pakiety internetu: 1 GB za 3 złote, 2 GB za 5 złotych i 10 GB za 15 złotych. Zainteresowani ofertą Vectry mają możliwość kupienia nowego numeru, jak i przeniesienia dotychczas używanego.

Źródło: Vectra, Vectra (PDF)